Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


“executive” şıklığı

"400">İş kadınları Stefanel’in Executive koleksiyonuyla buluşuyor. Sadece iş kadınlarına özel Executive Corner’lar, Stefanel şıklığını ofis ortamına taşıyacak farklı bir konseptle hizmet sunuyor. Stefanel ayrıcalığı ve şıklığını yaşamak isteyen iş kadınları, özellikle Astoria Stefanel’deki Executive koleksiyonuyla ve uzmanların yönlendirmeleriyle kendilerine uygun kombinleri İlkbahar/Yaz sezonunda bulabilecekler. Konusunda özel eğitim almış uzmanlar; zevkinize, tarzınıza, fiziğinize ve işinize uygun kıyafetleri sezonun renk ve desenleriyle beğeninize sunuyor. Stefanel’de uzmanlar eşliğinde yapacağınız zevkli alışverişinizle ofis ortamında da şık, zarif, rahat ve feminen olmaktan vazgeçmeyeceksiniz.


Birbirinden şık kumaşların en özel kesimlerle şekillendiği Stefanel İlkbahar/Yaz koleksiyonunda, her zaman sexy-şık ve zarif öğeler içeren feminen kalıplar ve stiller, ofiste ve günlük hayatınızda her zaman özel olduğunuzu vurguluyor. Minimal ve androjen(maskülen) parçalarla kombinlenen koleksiyonun en büyük yeniliği ve olmazsa olmazı ise kare şeklinde ve vücudu saran, keskin hatlara sahip ceketler ve ‘havuç’ şeklinde akıcı pantolonlar. ’Havuç’ pantolonlar, kısa ve kesin hatlı ceketlerle; oldukça feminen ve hafif elbiseler ise maskülen ceketlerle kombinleniyor.


Kıyafeti tamamlayan, olmazsa olmaz aksesuarlar; ayakkabılar ve çantalar da hem iş dünyanızda hem günlük hayatınızda vazgeçilmeyenlerinizden olacak. Çok yüksek topuklular ya da dümdüz sandaletler; ve aksesuardaki son moda trendleri yansıtan extra geniş çantalar, kemerler hepsi Stefanel mağazalarında sizleri bekliyor.

Güne ve geceye uygun şık giysiler ile kendinize özgü, özgür tarzınızı günün moda trendleriyle yaşamaktan keyif alacağınız Stefanel’de rahatlık ve doğallığın uyumunu şıklıkla birleştirerek size özel avantajlar sunuyor.

var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www.");
document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));


try {
var pageTracker = _gat._getTracker("UA-2614683-1");
pageTracker._trackPageview();
} catch(err) {}“executive” şıklığı cevir Kaydet kadin17392
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi “executive” şıklığı ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. “executive” şıklığı yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi