Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


2. Adam Olmak

"400">2. ADAM OLMAK

Bazen insan, kusmak istiyor dört bir yanına. Aşık oldum ve bir kadının hayatındaki “2.adam” olmayı göze aldım. Kötü kadın kıvamında kötü adam olmuştum bu yeşilçam filminde. Hep bu hikayeleri hani kadınlar yaşardı hep? Neden ben?

Bir kadını çok sevdim. Sevmiştim. İlk sevişmemizin sabahında bana sevgilisinin olduğunu söylemişti. Kendimi ne kadar kötü, bombok hissettiğimi anlatmam söz konusu bile değil. Buz kestim o an. Sadece “iğrenç” dedim. İğrenç!!! Bana bu ilişkisinin “önemli” bir şey olmadığını söyledi. Sustum.

O günün ardından ne yapacağımı bilemiyordum. Onu görmek istiyordum, ona dokunmak bir sabah daha onla uyanmak. Ama gurursuz değildim. Sağlıksız bir şeydi bu yaşadığım durum.
Kendimi “kötü” bir karakter gibi hissetmek istemiyordum.

“Seni özledim.” diye birkaç gün sonra mesaj attı. Yine görüştük. Hiçbir şey sormuyordum ilişkisine dair. Evindeydik. Gizliden gizliye etrafı kolaçan ediyordum. Beni kıskandırmak için uydurduğu bir yalandır bu ilişkisi demek için.

Aradan birkaç gün geçti. “Özledim, seni görmek istiyorum.” , diye mesaj attım. “Erkek arkadaşımda kalacağım.” , diye bir mesaj attı. Beşiktaş sokaklarında çaresiz hissettim kendimi. Aşk bu kadar hastalıklı bir şey olamazdı. Sevdiğim kadının hayatındaki 2.adam olamazdım. Kimsenin hayatında 2.adam olacak kadar ufalmamıştım.

İlişkimiz iki ay devam etti. En sonunda aşkım bitti. Son buluşmamızda onu tokatlamak istedim. Kendimi tokatlamak istedim. Çıktım gittim, hiçbir şey demeden evinden.

Görmedim bir daha onu. Sildim telefonlarını, sildim mesajlarını… Çıkalı çok oldu hayatımdan. Yeniden aşık oldum. Bu sefer ruhum ilk kez “hafif”ledi.

2. adam olmak çok zormuş. Çok ama çok yoruldum yaşadıklarımdan.

Galiba büyümek böyle bir şey.

Hata yaptıkça 1.adam ligine yükseliyorsun.

Kemal Hamamcıoğlu
kemal@cosmoturk.com
2. Adam Olmak cevir Kaydet kadin15853
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi 2. Adam Olmak ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. 2. Adam Olmak yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi