Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


2007 Vergi İade

Boyutu:19 Kb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Türkçe

Açıklama:
gelir vergisi kanunu'nda, ücret gelirlerinin vergilendirilmesi ile ilgili olarak güne kadar özel indirim, özel gider indirimi, ücretlilerde vergi indirimi gibi adlarla çeşitli uygulamalara yer verilmiş uygulamalarla ücretler üzerindeki vergi yükünün vergiye tabi diğer gelirlere göre daha düşük olmasına çaba gösterilmiştir. çabaların altında, şüphesiz ki, ücret gelirlerinin diğer gelirlere göre çok daha fazla korunmaya muhtaç olduğuna ilişkin düşünceler yatmaktadır.

bugüne kadar yapılan uygulamalardan sonuncusu olan "ücretlilerde vergi indirimi" uygulamasına içinde bulunduğumuz yılın nisan ayında resmi gazete’de yayımlanan 5615 sayılı "gelir vergisi kanunu bazı kanunlarda değişiklik yapılmasına dair kanun" ile 2007 yılı başından itibaren geçerli olmak üzere son verilmiş yine aynı kanunla 2008 yılı başından itibaren "asgari geçim indirimi" uygulamasına geçilmesi hükme bağlanmıştır.

program 2007 yılı için 01.01.2008 tarihinde uygulamaya başlayacak vergi iadesini kolay bir şekilde hesaplamanızı sağlamaktadır.

excel'in bütün sürümlerinde çalışmaktadır.

2007-vergi-iade-programi_indir40820

Programını indir dosyalar40820
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi