Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


2008 Üretim İmalat Maliyet ve Stok Yönetim

Boyutu:2.02 Mb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Türkçe

Açıklama:
üreticiden: üretim imalat maliyet stok yönetim programı. farklı birçok üretim çeşidi için uygun, kullanımı kolay, işlevsel bir uygulamadır. sınırsız sayıda üretim reçetesi düzenleyebilir her reçete için farklı tarihlerde istenildiği kadar üretim yapılarak maliyet hesaplaması yapılabilir. kullanılan malzemelerin yanında maliyete etki edecek diğer giderlerin işlenmesi isteğe bağlı olarak sınırsız olarak girilebilir. bunlar işçilik gideri, kar, yönetim gideri, enerji, fire şeklinde tanımlamaları yapılabilir. ister maliyete olarak ekleme yapabilirsiniz, isterseniz fiyat olarak diğer giderleri maliyet hesaplamalarına ilave edebilirsiniz.

üretimde kullanılacak malzemelerinizi stok listenizde tanımlayacaksınız. fiyatları değişen ürünlerin, güncellemeleri üretim reçetelerinden otomatik olarak yapılacaktır. yapılan üretimler sırasıyla tarihsel olarak listelenecektir. ürettiğiniz malları satış ekranında satacağınız gibi, stok listenizdeki herhangi bir ürünü ayrı olarak satabileceksiniz. üretim mallarınızın satışları stok satışlarınız ayrı ayrı listelenecektir. satış işlemi sonrası borç, müşterinizin cari kartına eklenecek borç ödemelerini taksitli olarak düzenleyebileceksiniz.

taksitli işlemlerin takibi yapılacak ödemesi geciken hesaplar listelenecektir. tedarikçilerden yaptığınız alımlarınızı işleyerek borçlarınızı takip altına alacaksınız. yapılan tüm parasal işlemler günlük aylık olarak kasa modülünde gösterilecek, hesaplarınızın takibi kolaylaşacak. müşteri bazlı üretim yapılacaksa, müşteriye mutabakat sözleşmesi hazırlayabileceksiniz teslim tutanağı tutabileceksiniz. üretimde kullanılacak olan mamul, yarı mamullerinizin giriş çıkış değerleri farklı olabileceği için stok girişi işlemleriniz her türlü mala göre hazırlanmıştır.

2008-uretim-imalat-maliyet-ve-stok-yonetim-programi_indir40740

Programını indir dosyalar40740
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi