Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Ace Translator

Boyutu:871 Kb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Ingilizce

Açıklama:
ace translator, internet bağlantısı gerektiren; bir dilden başka bir dile çeviri yapabilen bir programdır.

kolay kullanımı basit arayüzü sayesinde ingilizce bir metni çince, felemenkçe, fransızca, almanca, italyanca, yunanca, korece, portekizce, rusça ispanyolca dillerine çevirebilir.

ayrıca diğer dillerden ingilizce'ye çeviri yapabilir. ingilizce harici fransızca'dan felemenkçe, ingilizce, almanca, yunanca, italyanca, portekizce ispanyolca dillerine çeviri yapabilir.

program internet üzerinden çeviri işini gerçekleştirdiği için internet bağlantısına ihtiyaç duyulur. ayrıca eğer bilgisayarınızda bir güvenlik duvarı (firewall) programı varsa programın internete çıkışına izin vermelisiniz.

programın içine txt, html tarzında dosyaları açıp, bunları çevirebilirsiniz. çevrilen metni txt html olarak kaydedebilirsiniz. kes, kopyala, yapıştır işlemleri yapabilir yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.

üst kısma metni yazıp dili seçin (ya yapıştırın). alt kısımdan çevireceğiniz dili seçip 'translate' tuşuna bastığınızda çevirmeye başlar.

programı gün ücretsiz kullanabilirsiniz. daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. lisanslı fiyatı ise 49.95€'dur.

ace-translator-programi_indir40809

Programını indir dosyalar40809
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi