Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Adanalı Dizisi

istanbul’da suç almış başını yürümüş; kapkaç, soygun, kaçakçılık, dolandırıcılık gibi adi suçlar günlük hayatın bir parçası olmuştur. giderek bir “suç şehri” haline dönüşen istanbul’u kurtarmak için, “adanalı” yı, yani organize suçlar şubesi başkomiserlerinden yavuz’u(oktay kaynarca), istanbul’a geri çağırmaktan başka çare kalmamıştır.

maraz ali(mehmet akif alakurt) istanbul’un büyük suç çetesinin lideridir. dışardan bakıldığında, istanbul ulus’ da, aynı anda beş altı araba yıkanabilen, üstü açık bir araba yıkama yerinin sahibi gibi görünen maraz ali, gerçekte, özel yetiştirdiği elemanlarıyla şehirde dönen her türlü hırsızlık, kapkaç soygun olayının yüzde seksenini gerçekleştirmektedir. bugüne kadar hiç kimse maraz ali’yi içeri tıkabilecek tek bir ipucu, delil veya suçüstü yakalayamamıştır.

adanalı’nın kontrol edilmesi imkansız bir polis olduğunu bilen istanbul emniyet müdürü, teşkilatın parlak üyelerinden olan idil’i( selin demiratar), adanalı’nın üzerine müdür tayin eder. akademiden birincilikle mezun olmuş, dört yabancı dil bilen, yasalara kurallara saygılı idil, yeniliklere açık, batılı düşünen bir kadındır. başka bir deyişle adanalı’nın tam zıttı bir karaktere sahiptir.

adanalı’nın geri dönüşü ile sadece şehrin dört bir yanına korku salan azılı suçlular değil, tüm istanbul emniyet teşkilatı tedirgin olacaktır. herkes, hiç emir söz dinlemeyen, asi, çabuk öfkelenen, girdiği her mekanı yerler bir etmeden çıkmayan adanalı, suçluların peşinden koşarken; adanalı’nın amir müdürleri onun peşinden koşmak zorunda kalacaklardır.

aslında “kanun adamı” adanalı ile “suç adamı” maraz ali, aynı mahallede büyümüş, iki kan kardeşidirler ikisinin idil’e olan ilgisi ilişkilerinin başka boyutlara taşınmasına neden olacaktır.
Anahtar Kelimeler: Adanalı dizisini izle,Adanalı hakkında , Adanalı eski bölümlerini izle diziler1410
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi