Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Ahh İstanbul Dizisi

hüzünlü maceralı bir geçmişi olan anda beykoz-yeniköy hattında kendi teknesinde yolcu taşıyan ahmet zeybek annesiz büyüttüğü çocuğu ile hala var gücüyle yaşama tutunmaya çalışmaktadır. diğer yandan hayat karayel yılların ona yaşattığı acılara rağmen umudunu hiç yitirmeden henüz küçücük bir bebekken kaybettiği oğlunu aramak için,
eski mahallesine yeniden taşınmıştır; fakat kez belaları peşinden onu takip edecektir.
ahmet her mutluluk için bir bedel ödeyerek yaşamlarını tek parça halinde tutmaya çalışmaktadır hayat'tan güç alarak ailenin direği olmaya devam eder.
o hayata razıdır hayat mensupluğunun gerektirdiği her şeyi yapacak her şeyi yoluna koyacaktır. her birisi çok ilginç derinlikli öyküler taşıyan karakterleri ile proje canlı bir havada taşıdığı hüzünlü öykülerle tezat bir mizah yaşam sevinci taşıyan beykoz-yeniköy hattına civar dokusuna sağlamca oturtmuş bir yapı tasarlanmıştır. ahmet'in politik geçmişi bugün entellektüel kesim ile ahbaplıkları, çocuğu onların dertleriyle mücadelesi, hayatına hayat'ın girmesiyle farklı bir boyuta taşınır.
ahmet bir yandan yaşamını geçirdiği mahalle alışkanlıkları içinde çocuğuyla yaşam mücadelesi verirken, bir yandan hayat'ın dertleriyle ilgilenmeye başlar. ancak, hayat'ın geçmişinde kendisinin bile tahmin edemediği kadar çok belası vardır. tüm olaylar mahalle dokusunda devam ederken diğer tarafta hafta sonu ziyaretine gidilen, köyde ailesinin yanında yaşayan, ahmet'in geçmişinde yaşadıkları yüzünden akli dengesini yitirmiş vefakar bir vardır.
Anahtar Kelimeler: Ahh İstanbul dizisini izle,Ahh İstanbul hakkında , Ahh İstanbul eski bölümlerini izle diziler1093
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi