Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Allıkla Istediğiniz Yüz şekline Sahip Olun

"400">Yüzünüze sağlıklı bir ışıltı kazandırmak için allık gibisi yok! Ten renginize uygun allığı seçer ve doğru uygularsanız yüzünüze istediğiniz şekli verebilirsiniz.

• Yuvarlak bir yüz şekline sahipseniz, hatlarınızın daha ince ve uzun görünmesi için allığı yanaklarınızın tam üstüne uygulayın. Fırçayla sanki ‘C’ harfi çiziyor gibi yapın. Bu arada allığı saç diplerinize doğru uzatmayı da ihmal etmeyin. Ayrıca çenenize de hafifçe allık sürebilirsiniz.

• Yüzünüz uzun ise allığı sadece yanaklarınızın üzerine uygulayın. Ancak yüzünüzdeki makyaj keskin olmamalı. Bu yüzden allığı yumuşak hareketlerle dağıtmayı deneyin.

• Oval yüzlerde alın çeneden daha geniştir. Ayrıca elmacık kemikleri daha baskın ve çene ovaldir. Bu tip yüze sahipseniz allığı, kemiklerinize ve şakaklarınıza uygulayın. Böylece, elmacık kemikleriniz çok belirgin hale gelecektir.

• Alnınız geniş, elmacık kemikleriniz çıkık ve çeneniz darsa bu, üçgen bir yüzünüz olduğunu işaret eder. Allığınızı fırça yardımıyla V şeklinde elmacık kemiklerinizden şakaklarınıza doğru sürün. Kaş altından yüzünüzün ortasına doğru hafifçe allık sürerseniz, geniş olan alnınız yüzünüzün diğer kısımlarıyla dengelenir.

• Allığınız fazla kaçarsa, ten renginizden daha açık bir pudra kullanarak yoğunluğunu azaltabilirsiniz.

Allıkla Istediğiniz Yüz şekline Sahip Olun cevir Kaydet kadin16423
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Allıkla Istediğiniz Yüz şekline Sahip Olun ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Allıkla Istediğiniz Yüz şekline Sahip Olun yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi