Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


American History Lux (Linux)

Boyutu:14 Mb

İşletim Sistemi:Linux

Dil:Ingilizce

Açıklama:
american history lux, amerikan tarihini biçimlendiren savaşların bilgisayar ortamına aktarıldığı bir strateji oyunudur. amerika birleşik devletleri'nin yükselişi için kuzey amerika'da sömürge kurmakla işe başlayabilirsiniz. dünya savaşı abd'nin deniz aşırı seferi takip edilebilir. her savaş sonunda önemli bir şehir zaman, harita üzerinde ayrıntılı bir bilgi olarak belirtilir. ayrıca wikipedia sitesi üzerinden savaş geçmiş hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

oyunun içinde farklı düzeyde meydan okuma var. oyuna ana menüden başlayıp, oyuncu hareket taktiklerini belirleyebilirsiniz. düşmana saldırmak için bir ordu seçin. düşmanı bozguna uğrattıktan sonra otomatik olarak karanın bölümü kontrolünüz altına geçmiş olur. seriler adım adım tekrarlandıktan sonra bir ülkenin tümünü ele geçirebilirsiniz. kazanan ordu üyelerine kart açılır. her defasında bir ülkeyi yendiğinizde bir kart kazanırsınız. daha fazla ordu için çeşitli evrelerde ticaret yapılabilir.

strateji oyunlarından hoşlanıyorsanız american history lux'u deneyebilirsiniz. görsel bir harita üzerinde çalışabilir farklı ülkeleri renkli etiketlerle belirleyebilirsiniz.

oyunun demo sürümünde sadece ilk savaş sınırlaması vardır. satın aldığınızda tüm işlevler açılır. lisanslı fiyatı ise 15$'dır.

oyunun linux haricinde macintosh windows sürümleri vardır. çalışabilmesi için sisteminizde java virtual machine'nin olması gereklidir.

american-history-lux-linux-programi_indir42336

Programını indir dosyalar42336
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi