Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Ananın Yanına

Temelinde her Türk genci gibi askerlik çağı gelmiştir ve görevini yapmaya gider ancak acemi eğitimi bitip yerleştikten 2 hafta sonra köyden anasının öldüğü haberi gelir ve izin alıp gelir köye annesini defnedeler yalnız temel bu sırada feryat figan yakınıyodur anaaaam anaaaam yanında olamadım anaaaaam seni kara yoprak aldı benden anaaaaam SEN OLMESEYDİN DE BEN ÖLSEYDİM ANAAAAAM diye ve bu son kelimeyi bütün gün azından düşürmez ve bütün gün ağlar.
her neyse izin biter askere döner yalnız vardığı gecenin ertesi akşamı bir rüya görür oldukça gerçekçidir. Rüyasında annesini görmüştür annesi demiştir way yavruuum kınalı kuzuuum göz burada göz yaşların nehir haykırışların gök gürültüsü oldu ve burdakiler bu nasıl bir sevgidirr dediler ve senide buraya alabilmem için bir şans verdiler.
temel sorar titreye titreye na na na sı sı bi şans
yarın paraşütle atlama eğitimi alacaksınız uçakta sen komutan pilot ve ikide paraşüt kalacak yeşil olan delik onunla atlarsan ölüp şehit olacaksın ve direk yanıma geleceksin kuzuuuuuum falan işte bu sırada temel ter içinde uyanır ve sabaha kadar uyku girmez gözüne.
Sabah anasının dediği gibi atlama eğitimi vardır yalnız temel endişe içinde ve yine aynı anasının dediği gibi herkes atlamış en son temelle komutan kalmıştır komutan verir yeşil paraşütü temele atla der temel ı ıh olmaz komitanum der
komutan:atla
temel ı ıh valla olmaz olamaz
komutan: lan atla dedim sana hayvan bana karşı mı geliyon
temel: bildiğiniz gibi değil der
bunun üzerine komutan ne var anlat der temel böyle böyle der komutanda bumudur yani ver şunu ver korkak herif insan rüyaya inanırmı hiç batıl bunlar ver yeşille ben atlicam hadi temel sevinir ve hemen atlar paraşüt açılır temel yavaş yavaş süzülür bu arada komutan temelin yanından jet gibi geçer temel bağırır:
nereye komitanuuuuum
komutan cevaplar ananın yanina daaaaaa ananin yanina.Ananın Yanına cevir Kaydet fikra2660
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Ananın Yanına ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Ananın Yanına yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi