Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Ancient Empires Lux (Linux)

Boyutu:51 Mb

İşletim Sistemi:Linux

Dil:Ingilizce

Açıklama:
ancient empires lux, dört farklı düzeyde meydan okuma imparatorluk düzeyindeki savaşta güçlünün ayakta kalacağı dünya hakimiyeti kuracağı bir strateji oyunudur.

tüm eski büyük uygarlıklar içinde oynanabilen oyun sayesinde, sümer'den mısır'a, hindistan'dan çin'e, yunanistan'dan roma'ya kadar geçmiş dönem içinde geçen tarihin derinliklerine yolculuk yapabileceğiniz bir oyun.

oyunun ana penceresi içinde her imparatorluğun ayrıntılı tanımı (ingilizce) altında wikipedia bağlantısı yoluyla wikipedia sitesinden imparatorluk hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

oyunun (tüm oyunlarda olduğu gibi) hedefi, düşmanlarınızı yok edip, savaşı kazanmak. oyunun içinden ses müzik ayarı düzenleyebilir, kaydedebilir kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

savaş başladığında oyuncular nöbetleşe değişmeye başlar. oyun bitene kadar devam eder. her oyuncu için oyunun belirli evreleri vardır. bunlar sırayla; kart evresi, savunma evresi, saldırı evresi, sağlamlaştırma evresi.

kart evresi: her evrede size bir kart verilir azından bir düşman ülkesini ele geçirmelisiniz. fırsat geçtiğinde daha fazla ordu için kart setinden yararlanabilirsiniz.
savunma evresi: her evre başlangıcında ordunuzu güçlendirmek için bir gelire sahip olmalısınız. temel gelir ilk etapta size ordu verilir. ana menüde 'ülkeleri göster'i seçtiğinizde her kıtada size verilen orduları görebilirsiniz.
saldırı evresi: gerçek eğlence oyunun saldırı evresidir. dünyayı fethetmek için ülkelere saldırıp, bunları sahiplenebilirsiniz. saldırı bittiğinde kendi savunmanızı güçlendirmelisiniz.
sağlamlaştırma evresi: ele geçirdiğiniz ülkeleri korumak için kendi savunmanızı üst düzeye getirebilirsiniz.

oyunun demo sürümünde sadece sümer imparatorluğu açıktır. diğer imparatorlukları oynayabilmek için satın almalısınız. lisanslı fiyatı ise 20$'dır.

oyunun linux haricinde macintosh windows sürümleri mevcuttur.

ancient-empires-lux-linux-programi_indir42333

Programını indir dosyalar42333
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi