Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Armada Enformatik Servis Yöneticisi

Boyutu:16.2 Mb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Türkçe

Açıklama:
üreticiden:
bu çözüm servis taşımacılık yapan şirketlere yönelik bir uygulamadır. program içinde dört ana başlık bir araya getirilmiştir;

1.şirket bilgileri: şirket genel bilgisi, araç bilgileriniz sürücü bilgilerinizin yanında araç sürücü raporlama işlevleri bulunur. raporlarınızın hepsi antetli kâğıt formatında dosyalardan oluşturmaktadır.

2.müşteri bilgileri: müşteri bilgileri, ödeme planı bilgileri, ödemeler, müşteri boç takibi, servis takibi bilgilerinin yanısıra müşteri raporu borç durumu raporu işlevleri bulunur.

3.servis bilgileri: şirketinizle anlaşmalı olarak çalışan, araba işgücünü kiralayan (anlaşmalı servis) kişilerin yaptıkları servis bilgilerini kaydetme, anlaşmalı servislerin borç/ödeme kayıtlarının tutulması raporlarının pdf formatında dosyalar olarak oluşturulması işlemlerini yapabilirsiniz.

4.gelirler/giderler: gider olarak, tüm araç (akar yakıt, parça vs.), personel (maaş, avans, prim vs), anlaşmalı servis (yevmiyeler, ödemeler), şirketin diğer giderleri (kira, fatular vs) giderlerinizin raporlarını tutar. gelir olarak müşterilerinizin ödemelerinin kayıtlarını tutarak borç/ödeme durumlarını inceleyebilirsiniz. böylece aylık peryotlarla gelir giderlerinizi ayrıntılarıyla talip edebilirsiniz.
işlevleri:

armada kasa yazılımıyla yüzde yüz uyumludur. satın alınması dahilinde programla uyumlu olan sürümünü yazılım geliştiricinizden isteyiniz.
müşteri bilgilerinizi tutar. ödeme, borç durumu bilgilerinin yanısıra, müşteri detaylı rapor bilgilerini pdf dosya biçiminde alabilirsiniz.
servis (güzergâh) bigisi ekleme/silme/değiştirme işlemleri yapabilirsiniz. müşterilerinizi oluşturulmuş güzergâhlardaki araçlara atayabilirsiniz.
şirketinize işgücü araç kiralayan kişiler (anlaşmalı servis) ile ilgili kayıtlar yapabilirsiniz. anlaşmalı servislerin ödeme/borç takibini yapabilir konu hakkında ayrıntılı raporlar oluşturabilirsiniz.
aylık gelirlerinizi giderleriniz takip edebilirsiniz. kadar akaryakıt aldınız? kadar ücret ödediniz? personelinize kadar maaş kadar prim ödediniz.
program içindeki tüm tablolarınızı word/excel dosyası yapabilir, tablolarınızdaki bilgileri grafikler halinde görebilirsiniz.
firmanıza ait olan veya firmanızla anlaşmalı olarak çalışan araçlara
ait seyir bilgilerini ödeme/borç kira hesaplarını izleyebilirsiniz.
araçların genel giderlerini, akaryakıt alımlarını başına
akaryakıt tüketimlerini ayrıntılı olarak kontrol edebilirsiniz.
çalıştığınız firmalara ait bilgileri ayrıntılı olarak görebilirsiniz.
iş bağlantılarınıza ait tüm bilgilerinizi kaydedebilir ve
hesaplarınızı izleyebilirsiniz.
gelir giderlerinizi tablolar halinde ayrıntılı olarak
inceleyebilir, grafiklerle görsel olarak izleyebilirsiniz.
işletmenizde çalışan personelin maaş, avans, prim durumlarını takip
edebilirsiniz.
anlaşmalı olarak çalışan tüm araçlara yapılan ödemeleri, akaryakıt giderlerini, seyirlerini hesap özetlerini tek platformda
kolaylıkla izleyebilirsiniz.
fatura kesebilirsiniz.

armada-enformatik-servis-yoneticisi-programi_indir41187

Programını indir dosyalar41187
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi