Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


AS-Ya Günlük

Boyutu:766 Kb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Türkçe

Açıklama:
günlük tutmak, hem hayatın akışını, nerden nereye gelindiğini görülmesine, hem gezilerin, tatillerin, tatil gezi hatıralarının yazılı birer metinle hayata geçmesine yardımcı olur. as-ya günlük, her iki durumda eğlenceli yardımcınızdır.

as-ya günlük sayesinde günlük tutabilir, yaşadığınız günlerin önemli olaylarını belirleyebilir, günlük duygusal durumunuzu takip edebilirsiniz.
programda sınırsız hesap oluşturabilir, her hesapta farklı bir kullanıcı kimliği ile farklı günlük gezi notu tutabilirsiniz.

program kurulum gerektirmez. bir klasöre açıp kullanabilirsiniz.

programın kullanımı:

programı çalıştırdıktan sonra "yeni kullanıcı kaydı" ile günlüğe yazacağınız hesabı açmak için "yeni kullanıcı kaydı" tuşuna tıklamalısınız. program, özelliği ile herkesin, hatta aynı kişinin farklı hesaplarla programı kullanmasına imkan vermektedir. kullanıcı kaydı esnasında bilgilerin doğru girilmesi, şifrenizi kullanıcı adınızı unutmanız durumunda size programca hatırlatılması bakımından önemlidir.

kayıt bilgileriniz, internet bağlantınız olması durumunda girdiğiniz e.posta adresine gönderilecektir.
şifrenizi unutmanız durumunda ise, yine internet bağlantınız varsa üye e.posta adresinize gönderilebilir, internet bağlantınızın olmaması durumunda ise kayıt esnasında belirteceğiniz "gizli soru" "cevabı" vasıtası ile as-ya günlük hesap bilgilerinize tekrar erişebilirsiniz.

oluşturduğunuz kullanıcı adı şifreyle hesabınıza girdiğinizde programın ana ekranı açılır. ekranda 'günlük giriş' 'günlerimiz nasıl geçmiş' şeklinde sekme göreceksiniz.

'günlük giriş'
bu sekme günlüğü yazdığınız bölümdür. ekranın sağındaki 'takvim' bölümünden günlük yazmak istediğiniz günü seçip 'yeni kayıt'a tıkladıktan sonra güne ait günlüğe yazmaya başlayabilirsiniz.
'günlük:' bölümüne güne ait istediğiniz her şeyi tıpkı normal bir günlük yazar gibi yazabilir,'günün önemli olayı' kısmında güne ait önemli saydığınız olayı birer cümleyle not düşebilir, 'günün duygusu:' bölümünden günün genel anlamda nasıl geçtiğini seçebilirsiniz.
bunların ardından 'kaydet' tuşuna bastığınızda işlem tamamlanmış olacaktır. 'yeni kayıt' düğmesinin sağındaki tuşları ile yazdığınız günler arasında gezinebilir, değiştirmek istediğiniz günün üzerine geldiğinizde giriş yaptığınız bölümden tarih hariç istediğiniz değişikliği yapıp yine 'kaydet' tuşu ile değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

bununla beraber, silmek istediğiniz kaydın üzerine aynı şekilde gelip 'kaydı sil' butonuyla kaydı silebilirsiniz! (silme işleminin geri dönüşü yoktur.)
ayrıca, kayıtlar arasında gezinme işlemini 'takvim'in altındaki 'günlüğe yazdığınız günler!' bölümünden gerçekleştirebilirsiniz.

'günlerimiz nasıl geçmiş?'
bu sekmede istediğiniz tarih aralığında neler yaşadığınızın, günlerinizin nasıl geçtiğinin adeta bir muhasebesini yapabilir, 'göster' butonuyla belirttiğiniz tarih aralığında hissedip yaşadıklarınızı bir çırpıda görebilirsiniz.

ayrıca, `duygu` seçip `hangi günler?` tuşuna tıkladığınızda, hemen altında tarih aralığında hangi günlerde seçtiğiniz duygunun `günün duygusu` olduğunu görebilirsiniz.

as-ya-gunluk-programi_indir40819

Programını indir dosyalar40819
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi