Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Ashampoo Office 2008

Boyutu:39.8 Mb

İşletim Sistemi:Windows2000/XP/Vista

Dil:Türkçe

Açıklama:
ashampoo office 2008, içerisinde bir sözcük işlemci, bir elektronik tablolama uygulaması, bir sunum hazırlama aracı barındıran güçlü bir ofis yazılımıdır. ashampoo office 2008 yazılımı işlerinizi daha hızlı yapabilmenizi yüksek kalitesi ile diğer ofis paketlerinin değerinde işlemler ortaya koyabilmenizi sağlamaktadır. üstelik diğer kullanıcılarla word, excel powerpoint belgelerinizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

pahalı microsoft® office paketine sadece diğer kullanıcılarla uyum sağlamak amacıyla sahip olma zorunluluğunuz ortadan kalkmaktadır, çünkü ashampoo office 2008 word, excel powerpoint dosyalarını hiçbir zarar vermeden okuyup yazabilmektedir. ashampoo office 2008 yazılımının sadelik anlayışı budur.

her bilgisayar kullanıcısı metin oluşturmak, düzenlemek, hesaplama yapabilmek sunumlar oluşturabilmek için bir ofis yazılımına gereksinim duyar. iyi bir ofis paketinin kullanımı kolaydır hızlıca sağlam sonuçlar elde etmenizi sağlar.

profesyonel kullanıcıların güçlü seçimi
ashampoo office 2008 yazılımı ana bileşenden oluşmaktadır:

textmaker 2008 microsoft® word dosyalarının tümünü hiçbir zarar vermeden okuyup yazabilen, güvenilir kullanıcı dostu bir sözcük işlemcisidir.

planmaker 2008 yüksek seviyede excel uyumluluk özelliğine sahip, modern bir elektronik tablolama yazılımıdır. karmaşık çalışmalarınızı kolaylıkla oluşturabilir düzenleyebilirsiniz.

presentations 2008 farklı etkileyici sunumlarınızı hazırlayabileceğiniz tüm sunum dosyası biçimleri ile uyumlu profesyonel bir sunum oluşturma aracıdır.

ashampoo office 2008 yazılımı güçlü yapısı, kolay kullanılabilirliği, kararlı hızlı çalışması, göze oldukça hoş gelen arayüzü, word, excel powerpoint belgeleri üzerinde işlem yapabilmesi, türkçe dil desteği, diğer ofis paketleri ile tam uyumluluğu daha birçok özelliği ile çok iyi bir alternatif ofis yazılımıdır. ayrıca uygun fiyatı ile dikkat çekmektedir.

not yazılımı gün boyunca hiçbir kısıtlama olmaksızın deneyebilirsiniz. deneme süresinin ardından yazılımı kullanmaya devam etmek isterseniz yalnızca dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

ashampoo-office-2008-programi_indir41717

Programını indir dosyalar41717
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi