Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Aşk Oyunu Dizisi

yapımcılığını med yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini bülent işbilen’in yaptığı, senaryosu rüya işçileri’ne ait dizinin başrollerini kerem cem ile yasemin ergene, kuzey vargın, nazlı tosunoğlu, mehmet akan, gürgen öz, deniz özerman, serdar yeğin münire apaydın ile paylaşıyor.

sarp teksoy, magazin dergilerinden tanınan, her hafta başka bir kadınla fotoğrafı çıkan yakışıklı bir gençtir. tabii maddi gücünü soyadına borçludur. ancak babası orhan teksoy oğlunun dağınık hayatından hiç memnun değildir. annesi tülay teksoy'un gelin adayı kendi çevrelerinden berna'dır. sarp'a berna ile söz kesmişler, ancak yine onun hızını kesememişlerdir.

ekin ise istanbul'un kıyıda köşede kalmış mahallelerinden birinde yaşayan işçi emeklisi ismet eşi gülser'in iki çocuğundan biridir. daha doğrusu iki çocuğundan hayırlı olanı. abisi kurtuluş, hiçbir işte dikiş tutturamamış, olmayacak hayallerin peşinden koşan ancak asla yılmayan ailenin başındaki beladır.

ekin ailesinin maddi imkansızlıkları yüzünden erken yaşta çalışmaya başlamıştır. bugüne kadar gece gündüz demeden çalışmış bir fabrika kızıdır. sarp ekin tuhaf bir şekilde tanışırlar olaylar gelişmeye başlar.
Anahtar Kelimeler: Aşk Oyunu dizisini izle,Aşk Oyunu hakkında , Aşk Oyunu eski bölümlerini izle diziler31
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi