Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Asla Pes Etme


milyonlarca dolar değerinde malikaneleriyle orlando kenti, ıowa kökenli jake tyler için hayalleriyle anılarıyla başbaşa kalacağı bir yer gibidir. amerikan rüyası’nı temsil eden kentin ayrıcalıklı gençlerinin ise hayattan hiçbir beklentisi kalmamıştır. pahalı otomobillerine binerek hava atarlar, bikinileri tokyolarıyla sokaklarda gezinirler.

ıowa’dayken futbol takımının yıldız oyuncusu olan jake, yeni kentte tam bir yabancı gibidir. sessiz çekingen mizacı; çevresinde kaba kılıksız olarak algılanan giyimiyle “yeni gelen çocuk” muamelesi gördüğü için ilk etapta arkadaş edinemez.

ryan adlı kabadayı ruhlu bir gençle istemeden kavgaya tutuşmak zorunda kalan jake dövüşü kaybedince çevresi tarafından aşağılanmaya küçümsenmeye başlar.

ancak jake’in iyi kalpli sınıf arkadaşı max, onda bir şampiyon ruhu görmektedir. jake’e kısaca mma olarak bilinen karışık savunma sanatları sporundan bahseder. sonra onu sporu öğreten kendi koçu jean roqua ile tanıştırır.

bu sporu öğrenmeye başlayan jake’in, mma’nın bir sokak dövüşü olmadığını, başlıbaşına bir sanat olduğunu fark etmesi uzun sürmez.

sinema4189
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi