Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Atilla Çınar

Gaffar Okkan’ın yerine Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’ne, vekaleten Malatya Emniyet Müdürlüğü’nü yürüten Atilla Çınar vekaleten atandı. Çınar daha önce Diyarbakırda görev yapmıştı. 1958 Kayseri doğumlu olan Çınar, Polis Akademisi’ni bitirdikten sonra Emniyet Genel Müdürlüğü’nde komiser yardımcısı olarak göreve başladı. Antalya, Gaziantep ve Diyarbakır’da görev yaptıktan sonra Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şubesi’nde başkomiser olarak görev yaptı. 1994 yılında İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ne şube müdür yardımcısı olarak atandı. Daha sonra aynı yerde şube müdürlüğü ve terörden sorumlu emniyet müdür yardımcılığı yapan Çınar, 2000 yılında Malatya Emniyet Müdürlüğü’ne vekaleten atandı.

Gaziantep’te görev yaparken yasadışı Devrimci Yol örgütü ile girdiği çatışmada yaralanan Çınar’ın, yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda kursa, seminere katıldığı, başarılı çalışmalarından dolayı taltif ve takdirnamelerle ödüllendirildiği bildirildi. Çınar, İstanbul’da da özellikle İslami Hareket Grubu olarak bilinen örgüt ve Hizbullah örgütüne karşı gerçekleştirilen Malazgirt Operasyonu’nda yer aldı. Atilla Çınar cevir Kaydet biyografi6943
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Atilla Çınar ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Atilla Çınar yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi