Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Auslogics System Information-

Boyutu:1.7 Mb

İşletim Sistemi:Windows2000/2003/XP/Vista

Dil:Ingilizce

Açıklama:
auslogics system ınformation, ücretsiz bir sistem bilgilendirme yazılımıdır. yazılım; genel bilgilendirme, işletim sistemi, bellek kullanımı, performans, sistem aygıtları, video özellikleri, sabit disk sürücüleri, ı/o usb sürücüleri, yazılımlar, aygıt yönetimi bölümlerinden oluşmaktadır. bölümlerin her birinde ilgili olduğu alana ilişkin ayrıntılı bilgiler sunmaktadır.

karışık biçimde bazı örnekler verecek olursak; işletim sisteminiz, kurulu yazılımlarınızın çalışmakta olan uygulamalarınızın sayısı, ınternet explorer directx gibi temel yazılımların sürüm numaraları, sistem klasörlerinizin listesi, sisteminizde çalışmakta olan işlemlerin her birinin kadar bellek kullandığı, başlangıç işlemlerinin sayısı, windows hizmetlerinin toplam çalışmakta olan sayısı, sisteminize kurulu her bir aygıtın özellikleri, ekran kartınızın ayrıntılı özellikleri, kullanımınız daha onlarca şey hakkında bilgi alabilirsiniz.

yazılımın bir başka önemli özelliği ise sisteminiz hakkındaki tüm bilgileri ayrıntılı bir biçimde raporlayabilmesidir. html, xml text biçiminde rapor alabilme imkanınız bulunmaktadır.

auslogics-system-nformation-programi_indir40697

Programını indir dosyalar40697
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi