Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Avira AntiRootkit Tool

Boyutu:2.08 Mb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Ingilizce

Açıklama:
avira antirootkit tool, bir "rootkit" algılama temizleme yazılımıdır. yıllardır ürettiği başarılı güvenlik yazılımları ile dikkat çeken avira firması araçla kullanıcılarına ücretsiz bir yazılım daha sunmuş oldu. son zamanlarda birçok güvenlik firmasının çıkarmış olduğu "rootkit" engelleme araçları oldukça gerekli hale geldi. virüsler, truva atları, casus yazılımlar ile sistemlere doğrudan saldırmak yerine, "rootkit"leri kullanılarak önce sistemlerin saldırılara açık hale getirilmeye çalışıldığı günümüzde avira antirootkit tool mutlaka bilgisayarınızda hazır bulundurmanız gereken bir yazılım.

şimdi "rootkit" hakkında biraz bilgi verelim; "rootkit"ler özellikle bilgisayar korsanları tarafından kullanılmakta olan zararlı araçlardır. bilgisayar korsanları zararlı araçlarla izinsiz olarak giriş yaptıkları saldırdıkları bilgisayarlarda kendilerini gizlemekte bilgisayar yöneticilerinin kullanım haklarına sınırsızca sahip olabilmektedirler. ayrıca bilgisayar korsanları "rootkit"ler ile kullanmış oldukları diğer zararlı araçları(truva atları, casus yazılımlar, solucanlar) gizli hale getirerek oldukça sessiz biçimde kişisel kurumsal bilgisayar sistemlerine zarar verebilmektedirler. yani "rootkit"ler hem kendileri gizli olarak sistemde çalışırken hem diğer zararlı araçların gizlenmesini sağlamaktadırlar.

avira antirootkit tool dosyaları, kayıt defterini, anlık çalışan işlemleri tarayarak gizli nesneleri ortaya çıkartabilmekte zararlıları karantinaya alarak size bir rapor sunmaktadır. tüm diğer avira yazılımlarında olduğu gibi kullanımı oldukça kolay olan yazılım güzel bir arayüze sahiptir. beta aşamasındadır geliştirilmeye devam edilmektedir. yapmanız gereken antivir_rootkit.zip adlı sıkıştırılmış dosyayı bilgisayarınıza inndirmek ardından bir klasöre açarak bilgisayarınıza kurmaktır. yazılımı çalıştırdığınızda "start scan"(taramaya başla) düğmesi ile tarama işlemini başlatabilirsiniz.


avira-antirootkit-tool-programi_indir40243

Programını indir dosyalar40243
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi