Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Avrupa’nın ünlü Giyim Markaları ...

Danimarka’nın önde gelen tekstil grubu Bestseller’ın dünyaca ünlü markaları Vero Moda, Jack & Jones ve ONLY artık Türkiye’de! 1988 yılından beri modada trendleri belirleyen ünlü markaları ile dünyanın 31 ülkesinde hizmet veren Bestseller Grubu şimdi de Türk tüketicisiyle buluşuyor.


25 Aralık tarihinde İstanbul Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nde kapılarını açan Vero Moda, Jack & Jones ve ONLY , modanın son trendlerini takip eden, şık ve çekici görünmeyi ama bir o kadar da rahat giyinmeyi seven, 18-35 yaş arasındaki gençleri ve genç hissedenleri bekliyor.


Shaya Mağazacılık A.Ş. tarafından Türkiye’ye getirilen ve Tepe Nautilus’un yanısıra Bursa Carrefour’da da tüketicilerle buluşan Bestseller markaları, her zevke, her yaşa uygun geniş ürün koleksiyonlarıyla Avrupa modasını Türk tüketicisinin beğenisine sunuyor. Yaratıcı, klas, sofistike… Biraz da yaramaz, eğlenceli ve genç… Yaşam dolu Bestseller Grubu, yılda ortalama 8 koleksiyon yaratıyor. Modanın nabzını tutarak en yeniyi, en kaliteli olanı piyasaya sunuyor.


İş yerinde zerafeti kendisine ilke edinen, eğlenceyi bir yaşam tarzı olarak seçen, her yerde her zaman şık olmayı seven çağımızın modern kadını, kurulduğu 1989 yılından beri 24 ülkede 550’den fazla mağazasıyla hizmet veren Vero Moda’ya geliyor. Baskılı ya da sade üstler, etekler, ceketler, pantalonlar, hepsi Vero Moda’da sizi bekliyor. Hedefi son modayı, iyi hizmet, kalite ve fiyat ile sunmak olan Vero Moda’nın koleksiyonları urban feminine, urban leisure, urban jeans gruplarından oluşmaktadır. Vero Moda; ruh haline en uygun giysiyi harmanlayarak içini dışa yansıtmayı bilen bayanlara urban leisure, en güzel parti elbiselerini giyip arkadaşlarıyla doyasıya eğlenmeye çıkan bayanlara urban feminine, çekici görünmeyi seven, giysilerine seksi dokunuşlar vermekten hoşlanan bayanlara da urban jeans koleksiyonunu sunuyor.


Türkiye’ye gelen bir başka marka ise cool, cesur, trendy, sportif olmak isteyen, kendine özgü tarzı ve tavrı olan genç kızlara hitap eden ONLY. Teenage girls ; the sporty girl ve the cutting edge cool girl gruplarına ayrılan koleksiyonları ile ONLY; başkalarından farklı olmaya özen gösteren, kendi tarzını belirleyen her genç kızın bir şeyler bulacağı, kalitenin uygun fiyata sunulduğu bir markadır. Özellikle jeanleriyle öne çıkan ONLY, “Denimized” ve “Unique Appearance” mesajlarıyla gençlere ulaşmakta ve trendy baskılı bluzlar, pantalon, etek ve ceketleri, ayakkabı ve çizmeleri ile tüm genç kızları kendisine çekmektedir.


Bestseller grubunun erkek casual giyim markası olan Jack & Jones, tüm dünyada 507 mağazası ile erkek tüketicilerle buluşmaktadır. Avrupa’nın en iyi denim üreticilerinin elinden çıkan Jack&Jones jeanleri, her zaman dinamik ve rahat olmak isteyen 18-30 yaş arası erkeklere hitap etmektedir. En iyi kalite ve doğru fiyat stratejisi ve “People with Denim Attitude” mesajı ile Jack & Jones; sportif ayakkabılar, son moda üstler, renkli tişörtler, koleksiyonuna uygun renkli kemerler ve montlarıyla bugün Avrupa’daki birçok erkek tarafından tercih edilmektedir.Avrupa’nın ünlü Giyim Markaları ... cevir Kaydet kadin4934
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Avrupa’nın ünlü Giyim Markaları ... ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Avrupa’nın ünlü Giyim Markaları ... yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi