Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Banner Designer Pro

Boyutu:15 Mb

İşletim Sistemi:Windows95/98/Me/NT/2000/XP/Vista

Dil:Ingilizce

Açıklama:
banner designer pro, basit bir şekilde banner (bant reklam) tasarlamak için kullanılabilecek bir programdır. programı kullanmak bant reklam hazırlamak için profesyonel bir bilgiye gerek yok. kullanıcı dostu arayüz görsel temasıyla çabuk, kolay rahat bir şekilde bant reklam oluşturabilirsiniz.

programın görsel arayüzü oldukça şık. bant reklam oluşturmak için 'file/dosya'>'new/yeni' yoluyla gelen pencerede bulunan alanları doldurarak işe başlayabilirsiniz.

bu alanlar ise kısaca şekilde: standart başlığı altında bant reklam boyutu seçilebilir. seçim yapıldığında hemen yanında bulunan en/boy oranı otomatik olarak oluşturulur. alt kısımda renk seçimi, alt kısımda ise çerçeve oranı, internet için bağlantı köprüsü bant reklama tıklanıldığında açılma şekli seçilebilir. 'select template' kısmına tıklanıldığında hazır şablon penceresi açılır buradan istediğiniz şablonu seçip çalışmaya başlayabilirsiniz. seçilen hazır şablonların resim yazısını değiştirebilirsiniz. tamamen kendinize has çalışmalar yapabilirsiniz. tek eksik tarafı türkçe yazı tiplerini görmüyor. kendi klasöründe bulunan yazı tipleri ile çalışabiliyorsunuz.

yaptığınız çalışmanın renk, bağlantı boyutu, konumunu değiştirebilir, süzgeç geçiş kısmından çeşitli ayarlar kurabilirsiniz. tamamen sizin becerinize bağlı bir durum. deneme yanılma yöntemiyle kendinize has çalışmaları rahat kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

'file/dosya' menüsünden 'publish/yayınla'e tıkladığınızda, karşınıza gelen pencereden yaptığınız çalışmayı swf html olarak kaydedebilirsiniz.

amatör profesyonel anlamda ister kendiniz için ister web siteniz için, öyle ayrıntı içinde boğulmadan basit kolay bir şekilde banner (bant reklam) hazırlayabilirsiniz.

özellikler:

profesyonelce tasarlanmış hazır banner (bant reklam) şablonları mevcut.
size gerekli banner boyutunu seçebilirsiniz.
bant reklama çeşitli efektler eklenebilir.
bant reklama resim eklenebilir düzenlenebilir.
bant reklam tasarımı için metin eklenebilir.
bant reklamın arka alan renkleri, metin alanı değiştirilebilir.
hareketli metin, resim giriş efektleri yapılabilir.
animasyon geçişleri eklenebilir (kayma, solma, parıltı, yıldız gibi).
efektler için zaman ayarlanabilir.
bant reklam dosya boyutu ayarlanabilir.
swf html olarak bant reklam yayınlanabilir.
ayrıntılı yardım (çevrimiçi) mevcut.

kısıtlama lisans:
yaptığınız çalışmalara filigran eklenir. tam olarak kullanabilmek için satın almalısınız. lisanslı fiyatı ise 39.95$'dır.

banner-designer-pro-programi_indir42557

Programını indir dosyalar42557
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi