Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Barış Köprüleri/ Dünyaya Açılan Türk Okulları (ciltli)

Bir haylı zamandır tartışılan ama az tanınan yurt dışındaki Türk Okulları üzerine uzmanların ve siyasi liderlerin kaleme aldığı makalelerden oluşan bu kitapta; Avrasya dünyasından bir hayi öğrenci okutan ve bazı çevrelerde Türk dilini ikinci dil haline getiren okullar üzerindeki bilgi ve yorumlar yer almaktadır.
Uzak Moğolistan 'da Estonya 'da Güney Amerika 'da Hindistan 'da ve Çin 'de Türkçe konuşan şarkı söyleyen ortaokul öğrencileri bugün artık bir vakıadır.
Geçen asırda Osmanlı İmparatorluğu içinde İngiliz ve Fransız misyonerlerin tehacümüne uğrayan onların okullarında okuyan Müslüman çocuklarının korkulduğu gibi dinlerini değiştirmedikleri halde kültürleri ve dünyaya bakışlarının değiştiğini gören Türkiye; bugün başka bir sürecin içindedir. Barış Köprüleri/ Dünyaya Açılan Türk Okulları (ciltli) cevir Kaydet kitap68076
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Barış Köprüleri/ Dünyaya Açılan Türk Okulları (ciltli) ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Barış Köprüleri/ Dünyaya Açılan Türk Okulları (ciltli) yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi