Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Başkanlar Ne Dedi

Bill Clinton:
Türkiye her zaman dostumuz olan bir ülkedir.Hep onurlu ve bizimle eşit olmak istemiştir,bunu biliyoruz. Çıkarlarımız her şey demek değil.Dünya barışının sürekliliği için Türkiye'yi ve diğer yoksul ülkeleri de dostça selamlıyoruz.Bu yolda tüm birikimimizi kullanmak zorundayız.Türkiye bizim kötü ve iyi günümüzde müttefiğimizdi.Bir nevi ailemizdir.

Süleyman Demirel:
Koltuğumda biraz daha oturmak için kimseden istekte bulunmam.Demokrosi için ne gerekirse yaparım.Çünkü hırstan arınmak zorundayız.Çağdaş uygarlık yolunda coşmuş bir insanım.Bensiz bir Türkiye de pekala güzel yönetilebilir.Bunun aksini düşünmüyorum.Kendim için bir şey istiyorsam namerdim.Tersi olsaydı derdim ki istiyorum,evet sürem uzatılsın!

Devlet Bahçeli:
Bizim amacımız bu yoksul halkın şikayetlerini dinlemek ve çözmektir. Asla şovenizm duygularını kabartmak davası gütmeyiz.Kardeş kavgasını körüklemek ve bu yolda kadrolaşmayı sağlamak-
tan kaçınırız.Hedefimiz umut aşılamaktır. Bize faşist diyerek saldıranların haksızlık ettiklerini düşünüyoruz.Onların siyasi hayatı bitecek!

Bülent Ecevit:
Benim solcu bir politikacı olduğuma kuşku duyulamaz.Yolumdan döndüğüme hala inananlar varsa,onların akıllarına hayret ederim.Her kesimden sabit fikirlilere şaşarım.Aslolan her zaman ve her konuda halkın isteğidir.Sağcıların kıblesi ise hep Ameika Birleşik Devletleri'dir. Ben de halkım için varım ve tüm hizmetlerimle onların bir memuru olmaktan gurur duyuyorum!!!

Mesut Yılmaz:
Benim dürüst parti lideri imajım her şeyden önemlidir.Ben başka liderler gibi halkı kandırmak amacıyla tasarlanmış oyunlara girmem.Bu benim için sıkınılacak bir görünümdür.Ekonomiyle ve borsayla görevim gerektiği kadar ilgiliyim. Halkımla içli dıþlıyım.Ve bu ilişkilerim sayesinde toplumda saygın bir yerim var. Sanılmasın ki yakın çevremi ihya ederim...
NOT: Simdi bu demeçleri ilk satIrdan baŞlayarak ve 1 sIra atlayarak yani kırmızıyla yazılanları okuyunuz. Başkanlar Ne Dedi cevir Kaydet komikyazi909
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Başkanlar Ne Dedi ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Başkanlar Ne Dedi yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi