Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Beyaz Saçlara Bitkisel çözüm….“MOLIVA GREY AWAY ” BEYAZ SAÇLARA BİTKİSEL ÇÖZÜM….Özellikle son yıllarda, saç tellerindeki beyazlama, genç, yaşlı demeden, bayan ve erkeklerin kabusu haline geldi…

Saç boyasına ihtiyaç duymadan, beyaz ve kırlaşmış saçları uzak doğuda yetişen bir bitki kökü sayesinde ve bitkisel bileşenleriyle “MOLIVA GREY AWAY” 15 ile 30 gün gibi kısa sürede doğal rengine kavuşturuyor. Saç bakım ürünleri arasında, Türkiye ve dünyada birçok markanın “Beyaz saça çözüm” olarak satışta olan ürünlerin içeriklerinde boya içermektedir. Boya maddeleri deriye ve saç köklerine zarar verdiği dünyada bilim adamları, proflar, hekimlerce kabul edilmiştir.Amerika’ da dünyada ilk 3 laboratuardan biri olan Concept laboratuarlarında üretilen ve Food and Drug tarafından onaylanmıştır. Tam 4 yıldır beyaz saçı doğal rengine dönüştürecek formülasyonu geliştirmiş olan “MOLIVA GREY AWAY” Amerika’ da CVC lerde satılmaktadır. Saç bakım ürünleri arasında melanin, footi-root, walnut oil üçlüsünü bir arada formüle eden MOLIVA GREY AWAY 15 ile 30 gün gibi kısa bir sürede beyaz saçı doğal rengine dönüştürüyor. “MOLIVA GREY AWAY” Fransa, İngiltere, Hollanda başta olmak üzere birçok ülkede satılmaktadır. Amerikalı 7 bilim adamı, hidrojen peroksit maddesinin saç beyazlamasında da büyük rol oynadığını açıkladılar.“MOLIVA GREY AWAY” kesinlikle boya değildir Dokulardaki, pigment hücrelerini besleyerek, saç tellerine renk veren “melanin” salgısını arttırarak, beyazlaşmış saçları kademeli olarak doğal rengine dönüştürerek, saç tellerinin ileride beyazlaşmasını engellemeye yardımcı oluyor.Her saç tipi ve bayan erkek her yaş gurubunun rahatlıkla kullanabileceği, “MOLIVA GREY AWAY” saç ve kendi öz saç rengini kullanan kişilerin, beyazlaşmış saçlarını doğal saç rengine dönüştürürken, işlem görmüş saç tellerinde yıpranma, tahriş, matlaşmasına neden olmuyor. Tonik olarak pazara sunulan ürün; kullanım rahatlığıyla da tüketicilerin zamanını çalmıyor. Temiz saç tellerine uygulanan “MOLIVA GREY AWAY” tüm gün saçta kalabiliyor ve saç köklerinide besleyici özelliğiyle Türkiye’de bu segmentteki ürünleri rafa kaldırıyor. “MOLIVA GREY AWAY” in etkisinin bununla da bitmediğini söyleyen MOLIVA Türkiye yetkilileri; Molıva Grey Away’in saç köklerini beslediğini,saç dökülmesi, kepeği önlediğini ve saça şekil verme özelliği olduğunu da açıkladılar.
Beyaz Saçlara Bitkisel çözüm…. cevir Kaydet kadin19363
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Beyaz Saçlara Bitkisel çözüm…. ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Beyaz Saçlara Bitkisel çözüm…. yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi