Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Bir çocuk Değişir, Türkiye Değişir.

"400">Unutulmayacak bir konser…
Eşsiz performanslar

Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) yine bir “ilk”e imza atıyor ve ülkemizin önde gelen insanlarını farklı performanslarını sergileyecekleri özel bir gecede bir araya getiriyor.


23 Şubat 2009 Pazartesi gecesi saat 21:00’de başlayacak olan bu özel geceye Fahir Atakoğlu, Kürşat Başar, Okan Bayülgen, Yavuz Bingöl, Güneri Cıvaoğlu, Cem Davran, Nazlı Deniz Boran, Kenan Doğulu, Sertab Erener, Fatih Erkoç, Carlos Garcia, İsmail Hakkı Demircioğlu, Rahmi M. Koç, Hülya Koçyiğit, Erkan Oğur, Güler Sabancı, Tan Sağtürk, Ethem Sancak, Tuluğ Tırpan, Arzuhan Yalçındağ ve Zara katılarak, daha önce hiç tanık olmadığınız performanslarıyla destek verecekler.


Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek gecenin biletleri Biletix’te satışa sunuldu. TEGV, geceden elde edilecek gelirle 20.000 çocuğumuzun eğitimine destek olmayı hedefliyor.

var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www.");
document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));


try {
var pageTracker = _gat._getTracker("UA-2614683-1");
pageTracker._trackPageview();
} catch(err) {} Bir çocuk Değişir, Türkiye Değişir. cevir Kaydet kadin16503
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Bir çocuk Değişir, Türkiye Değişir. ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Bir çocuk Değişir, Türkiye Değişir. yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi