Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Birebir Etüt Programı

Boyutu:3.02 Mb

İşletim Sistemi:

Dil:Türkçe

Açıklama:
üreticiden: hangi öğretmen, hangi öğrencilerle, hangi saatte, hangi sınıfta, hangi konuları çalışacaklar ?
öğrenci öğretmenlerin uygun saat yerde ders çalışmalarına olanak sağlayan bir programdır. sadelik, kullanım kolaylığı, pratiklik hız konusunda, kullandıkça hissedeceğiniz üstünlüklere sahip olan programla, menü ile, birebir atama konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı fazla şekilde karşılayabilirsiniz.
program çalıştırıldığında aynı ekran üzerinden aşağıdaki işlemler yapılabilmekte :
- "önceki hafta" "sonraki hafta" hafta" butonlarını kullanarak istenilen herhangi bir haftaya hızlı geçiş yapabilirsiniz.
- seçmiş olduğunuz öğrenci öğretmenin haftalık programını aynı anda ekranda görebilir paralel hareket eden kutucukla müsait olan saatin seçimini yapabilirsiniz. öğretmen veya öğrencinin müsait olmadığı saatlerde program kayıt yapılmasına izin vermeyecektir. bir öğretmenin herhangi bir saatine istediğiniz kadar öğrenci kaydı yapılabilmekte.
- seçim yapmış olduğunuz öğretmen programı veya öğrenci programının sağ üst köşesinde bulunan butonlarla, hem öğretmen hem öğrenciler için isterseniz bir haftalık tablo şeklide, isterseniz iki tarih arası liste halinde yazıcı çıkışlarını alabilirsiniz.
- öğretmenleri fotoğraflarıyla kayıt edebilir, birebir için müsait saatlerinin yanı sıra adres, telefon, kimlik bilgileri vs. takibini yapabilirsiniz.
- genel raporlar bölümünden iki tarih arası istediğiniz her türlü listeyi alabilirsiniz. örneğin sezon sonunda herhangi bir öğrenci veya öğretmenin güne kadarki tüm birebirlerinin listesini alabilir, ders yapılıp yapılmadığını takip edebilirsiniz.

birebir-etut-programi-programi_indir40769

Programını indir dosyalar40769
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi