Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Bu Ilkbahar Ve Yaz Rengarenk Geçecek…

"400">Baharın renklerini tüm ihtişamıyla üzerinde taşıyan Sarar Kadın’ın elbiseleri bakışları üzerinize çevirirken, rahatlıklarıyla vazgeçilmez olacak…


Feminen temayı, rahatlıkla birleştirerek kadınların beğenisine sunan Sarar Kadın, 2009 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu ile yine büyüleyecek. Rahat, özgürlüğüne düşkün ve kendi ayaklarının üzerinde durabilen kadınları hedefleyen koleksiyon, seçilen özel kumaşlarla kadınlara hareket özgürlüğü tanıyor.


Kadınlar Sarar’ın 2009 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’nda; pastel renklerden, çiçek desenlerine, sezonun vazgeçilmez rengi morun çeşitli tonlarından, ateşin rengi kırmızıya, capcanlı mavilerden, baharın en parlak renklerine kadar her tonu bulabilecekler.

Bakımlı ve kendine değer veren kadının yaşam tarzını yeniden tanımlayan Sarar Kadın 2009 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, baharın bütün renklerini üzerinde taşıyor. Farklı modeller ile farklı zevklere hitap eden elbiseler Sarar Kadın’ı yine vazgeçilmez kılacak.

var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www.");
document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));


try {
var pageTracker = _gat._getTracker("UA-2614683-1");
pageTracker._trackPageview();
} catch(err) {}Bu Ilkbahar Ve Yaz Rengarenk Geçecek… cevir Kaydet kadin16807
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Bu Ilkbahar Ve Yaz Rengarenk Geçecek… ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Bu Ilkbahar Ve Yaz Rengarenk Geçecek… yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi