Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Bugünün Saraylısı Dizisi

orta gelirli istanbul’da yasayan bir aileye, sonradan görme zengin bir akrabanın kızı olarak gelen bir kız ailenin yargı değerlerini nasıl alt üst edişi konu ediliyor.kızın aileye gelir olarak sağladığı katkılar,kaprisleri güzel olmasından dolayı bir çok talip çıkması aile içinde nasıl etkiler yaptı anlatılıyor. postacının bile pek seyrek uğradığı evlerine postacı bir gün bıraktığı mektup evde şaşkınlık uyandırır. mektupta ata efendinin teyze oğlu yaşar kızını istanbul’a yollayacağı yazmaktadır. ayrıca yanında yüz lira göndermektedir.böyle bir şeyi istemeyen ata efendi evde oluşabilecek problemlerden kaygılanmaktadır. ama zengin olan teyze oğlunun göndereceği para hiçte göz ardı edilecek bir miktar değildir.ayrıca kız güzel ise evde bulunan huzurun kaçabileceğini düşünmektedir.
ama kız emrivaki bir şekilde gönderilir.ve evde tahmin edilenden çok farklı bir kız çıkar karsılarına. oldukça güzel olan kız evdekilerde dahil olmak üzere bir çok kişinin ilgisini kazanır. eve yeni bir gelir kapısı açılmış.
yaşar’ın istanbul’daki ortaklarından kızın geçimi için para vermektedirler. ata efendi’de kıza tutulur arada. ata efendi çalıştığı yerde güvenilir birisidir. bir gün patronun oğlu ayşen ile tanışır. yerinde ata efendi’ye bir karizma kazandırmıştır. ata efendi patronu patronun oğlu ile daha sık bir araya gelirler patronun oğlu rüştü kıza taliptir. rüştü ata efendi ile oldukça ahbap olurlar. ata efendi terfi eder. rüştü bir yere görürse ata efendi ailesini kimseye para ödetmez bir zengin gibi yaşamaya başlarlar. daha sonra elçi sait reşit ile ilişkisi olan ayşen yanlış bir karar verir elçi ile evlenerek yurt dışına çıkarlar.
ayşen ilişkiden mutlu olmaz rüştü ile ata efendi kız geri döndürmek için uğraşırlar. ayrıca evde kız gidince eski haline dönmüş parasızlık baş göstermiştir. kız geri dönmek istemektedir. evdekiler kızı özlemişlerdir. ayşen geri döner. patronun oğlu rüştü ile evlenir. böylece herkesin istediği son ortaya çıkmış olur.
Anahtar Kelimeler: Bugünün Saraylısı dizisini izle,Bugünün Saraylısı hakkında , Bugünün Saraylısı eski bölümlerini izle diziler560
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi