Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Camfrog Video Chat (Mac OS X)

Boyutu:4.23 Mb

İşletim Sistemi:MacTiger/OSX

Dil:Ingilizce

Açıklama:
camfrog video chat yazılımının mac işletim sistemi ile uyumlu sürümüdür. camfrog video chat, bir sohbet yazılımıdır. camfrog sunucularının sahip olduğu video sohbet odalarına katılarak toplu sohbete katılabileceğiniz, istediğiniz kişileri özel listenize ekleyebileceğiniz yazılımla birçok yeni kişi ile tanışabilir güzel zaman geçirebilirsiniz. hem türkiye'den hem dünyadan binlerce sohbet odasına sahip olan yazılımı kullanmaya başlamanız için yapmanız gereken yalnızca bir iki dakikanızı ayırıp bir kullanıcı hesabı oluşturmak.

şu itibariyle tam 4292 tane video sohbet odasına sahip olan yazılımın 80957 tane kayıtlı kullanıcısı var. sohbet odalarında tanıştığınız kişileri listenize ekleyebileceğiniz gibi kişi sayıları yukarıda verilen oda kullanıcılar içerisinden arama yaparak kişi listenize ekleme yapabilirsiniz. kişileri ararken bayan erkek, web kamerası olan olmayan gibi sınıflandırmalar yaparak arayabilirsiniz. istemediğiniz kişilerin size ileti yazmasını engelleme hakkına sahipsiniz. yani yazılımla yalnızca istediğiniz kişilerle iletişim kurabilir, sesli, görüntülü sohbet yapabilirsiniz.
yazılımın sürümünü bazı kısıtlamalarla kullanabiliyorsunuz. 49.95 dolar ödeyerek yazılımı satın aldığınızda pro sürümüne terfi ediyorsunuz. pro sürüm ile standart sürüm arasında farklar bulunuyor; standart sürümde sohbet odalarında aynı anda yalnızca bir kişiyi görüntüleyebiliyorsunuz görüntü boyutu küçük, standart sürümde kullanıcılar birbirlerine dosya gönderemiyor lakaplarını efekli biçimde yazamıyorlar, ayrıca standart sürümde bazı odalara giremiyorsunuz. pro sürümde ise kısıtlamaların hiçbiri yok daha birçok özelliğe sahip.

yazılımın genel özellikleri :
bire-bir veya video sohbet odalarında sesli, görüntülü sohbet imkanı.
diğer kişileri görebilmek için webcam'e gereksinim duymama.
tüm güvenlik duvarlarının, yönlendiricilerin kablosuz ağların arkasında çalışabilme.
sahip olunan kullanıcı dizini ile yeni kişilerle kolayca tanışıp videolu sohbet edilebilir.

sistem gereksinimleri :
powerpc mac ile g4/g5 bir işlemci veya intel mac.
macos 10.4 veya daha üst bir sürümü.

camfrog-video-chat-mac-os-x-programi_indir40262

Programını indir dosyalar40262
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi