Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


CEO Müşteri İlişkileri Yönetim Programı

Boyutu:16.5 Mb

İşletim Sistemi:WindowsXP/Vista

Dil:Türkçe

Açıklama:
üreticiden: ceo ile müşterilerinizi cari hesaplarınızı bunlarla yaptığınız yazışmaları, görüşmeleri verdiğiniz teklifleri ekli dosyaları ile beraber kaydederek takip edebilirsiniz. programı kullanmanız halinde müşterileriniz cari hesaplanırızla süregelen tüm ilişkilerinizi düzenli bir şekilde, emek zaman harcayarak izleyebilirsiniz.

ceo müşteri ilişkileri yönetim sistemi programı'nı kullanabilmek için profesyonel bilgisayar kullanıcısı olmanız gerekmiyor. kısa sürede programın kullanımını öğrenebilirsiniz.

program esnek olduğundan kullanımı herhangi bir sektörle sınırlı değildir.
programın harici dosya ekleme özelliği sayesinde verdiğiniz teklifler veya yazışmalarınızın ekli dosyaları hangi formatta olursa olsun programın veritabanına ekleyebilir, dilediğinizde açabilir veya farklı kaydedebilirsiniz.

programı kullanırken işlemlerinizi dönemlere (klasörlere) ayırmak isteyebilirsiniz. çalışma dönemleri özelliği sayesinde birçok işlem için bir tek ceo lisansı satın almanız yeter. örneğin; ilişkilerini yönettiğiniz birden fazla şirketiniz olabilir, ilişkilerinizi konu veya başka bir kritere göre kategorize etmek isteyebilirsiniz, ilişkilerinizi yıllar veya aylar gibi tarihsel kriterlere göre ayırmak isteyebilirsiniz.

ceo programının içinde ayrıca bir ajanda modülü bulunmaktadır. kullanımı son derece kolay olan programı defter ajandanız gibi rahatça kullanabilirsiniz.

deneme sürümü müşteri ile sınırlı. programı kullanarak daha çok fikir sahibi olabilirsiniz.

bu sürümde yazılıma, farklı bilgisayarlar arasında veri aktarımı özelliği eklenmiştir.

ceo-musteri-iliskileri-yonetim-programi-programi_indir41874

Programını indir dosyalar41874
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi