Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Çılgın Dersane Kampta


“çılgın dersane”de birbirinden ilginç olaylar yaşayan gençler kez “çılgın dersane kampta” için bir araya geldiler. “çılgın dersane” filminin devamı niteliğinde olan “çılgın dersane kampta”da üniversiteye giriş sınavlarına çok bir süre kalmış öğrenciler sınav stresinden uzaklaşmak amacıyla doğa cenneti bir yerde sınav öncesi günlük bir kamp sürecine girmiştir.

istanbul özlem dersanesi’nin sahibi hadi’nin yönetiminde başlayan kampa, öğrenciler öğretmenler büyük bir heyecanla katılırlar. çocukluk arkadaşı olan ancak yıllarda birbirilerine olan duygularını bir türlü ifade edemeyen berksan bahar tesadüftür kampta bir araya gelirler. ikisinin yaşamında çok büyük değişiklikler olmuştur. berksan artık herkes tarafından tanınan ünlü bir pop stardır. ancak iki genç arasında yıllarca bastırılan duygular kampta ortaya çıkar. fakat durumdan hiç mutlu olmayacak bir üçüncü kişi vardır.

öğretmenler arasında aşk kıvılcımları ortaya çıkmaya başlar. seksi coğrafyacı ile yollarını ayıran mustafa ile yüksel arasındaki yakınlaşma gün geçtikçe artmaktadır. arada hadi’yi çökertmek için sayısız yola başvuran şahin, çalışmalarını sürdürmekte yeni yeni planlar yapmaktadır.
sinema3961
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi