Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


ClipPad995

Boyutu:588 Kb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Ingilizce

Açıklama:
clippad995 bir pano (clipboard) yazılımıdır. windows'un standart pano uygulaması tam anlamıyla verimli değildir. windows'un diğer uygulamaları gibi standart özelliklere sahip kullanıcıların tam istediği beklediği işi karşılamazlar. ama yine görüyorlar.

windows'un pano uygulamasına sadece bir kopyalama kaydedebilir. daha sonra yaptığınız kopyalama işlemi hafızada bulunan önceki kopyalama işi siler. clippad995'in ise öyle bir sıkıntısı durumu yoktur. siz silmediğiniz sürece tüm kopyalama eylemlerini hafızada tutar. metin, resim gibi dosya türleri kopyalandığında clippad995 devreye girip bunları uzun süreliğine depolar. kopyaladığınız işleri ister hemen, ister daha sonra başka ortam dosyalara yapıştırabilir kaydedebilirsiniz.

bir dosya içinden kestiğiniz kopyaladığınız metin, resim, html, word, excel, powerpoint belgelerin seçilmiş bölümlerini kolay bir şekilde pano içeriğine depolayabilir.

bilgisayarı yeniden başlatsanız bile kopyalanan metinler 'pano' içinde durur. artık önemli verilerinizi kaybetme sıkıntısı olmayacak. yeter çalışmalarınızı kopyalayın.

özellikle programcılar sık sık kes, kopyala işlemi yapanlar için faydalı olabilecek bir programdır. programın ingilizce haricinde başka bir dil desteği yoktur. ayarları biraz teferruatlı olsa standart kurulumla bile işinizi görebiliyorsunuz.

programı açtığınızda kes, kopyala işlemi sonucu yapılacak işlemler panoda gösterilir. hafızada bulunan bilgilere farenin sağ tuşuyla tıkladığınızda çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz. örneğin, gruplayabilir, saydam hale getirebilir, satır başlığı ayarlayabilir, konum, geçiş tuşu, azalan-artan şeklinde sıralama yapabilir, yazı tipi seçimi gibi çeşitli ayarlar yapabilirsiniz.

programı windows'un başlangıcında çalışacak şekilde ayarladığınızda (standart şekilde geliyor), tüm yapacağınız kopyalama işlemlerini hafızaya alır. yine ayarlar içinden fazla kayıt kopya sayısı yapıştırılan girişlerin belli gün sonra silinmesini sağlayabilirsiniz. eğer ayarlar içinden kopyalama işlemi sırasında ses çalmasını istiyorsanız yine buradan düzenleyebilirsiniz.

program bitmap, dıb, metin, tıff, unicodmetin, wave, html, rtf dosya türlerini destekler.

eğer hafızaya alma işlemini durdurmak istiyorsanız sistem tepsisinde bulunan (saatin yanı) programın simgesine farenin sağ tuşuyla tıklayıp, oradan 'disconnect from clipboard'u seçtiğinizde kes, kopyala işlemlerini hafızaya alma işlemi durur.

kısıtlama:
ücretsiz sürümünde programı her açtığınızda, üretici firmanın kendi programlarını tanıtan web sayfaları açılır. bunu kaldırmak istiyorsanız satın almalısınız. lisanslı fiyatı ise 9.95$'dır.

clippad995-programi_indir40786

Programını indir dosyalar40786
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi