Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Defraggler

Boyutu:640 Kb

İşletim Sistemi:Windows2000/2003/XP/Vista

Dil:Ingilizce

Açıklama:
defraggler, ccleaner'ın üreticisi piriform ltd. tarafıdan üretilmiş dosya birleştirme programıdır. program diğerlerinin aksine seçtiğiniz dosyaları birleştiriyor. defraggler'i usb belleğinize atıp başka bir bilgisayarda direk çalıştırabiliyorsunuz.

yazılımın özellikleri :

istenilen dosyanın tamir edilmesi :
defraggler ile sürücüdeki istediğiniz dosyayı seçerek tamir edebilirsiniz. böylece koca bir diskin tamir olmasını beklemenize gerek kalmaz.

kullanışlı taşınabilir :
defraggler, diğer piriform programları gibi (ccleaner recuva) aynı mimaride yazıldı tek exe dosyası ile çalışıyor. sayede taşınabilir diske atabilir herhangi bir bilgisayarda kullanabilirsiniz.

vista desteği :
defraggler, windows 2000'den itibaren tüm windows sürümlerini desteklemektedir. ayrıca bit desteği eklenmiştir, ntfs fat32 dosya sistemleri ile sorunsuzca çalışabilmektedir.

dosyaların saptanması :
defraggler, seçtiğiniz sürücüdeki dosyaları analiz ederek bölünmüş dosyaların listesini sunar. bunlardan birini veya birçoğunu seçerek birleştirebilirsiniz. ayrıca dosyaların diskteki yerini göstermektedir.

ücretsiz :
defraggler, ücretsiz bir yazılımdır. böylece siz dosya birleştirici uygulamalara büyük paralar vermek zorunda kalmazsınız.

defraggler üstün özellikleriyle öne çıkan kullanışlı, ücretsiz basit bir program. barındırdığı kadar özellikle windows disk birleştiricisi'ni geride bıracak gibi görünüyor.

editörün notu programı kullandım, gayet basit kullanışlı. ayrıca seçtiğiniz dosyaları birleştirmesi büyük bir avantaj. sayede koca bir diski değil belirttiğiniz dosyayı birleştirerek zamandan kazanmış oluyorsunuz.

defraggler-programi_indir41994

Programını indir dosyalar41994
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi