Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


DeskCalc

Boyutu:2.41 Mb

İşletim Sistemi:Windows98/Me/NT/2000/XP/Vista

Dil:Ingilizce

Açıklama:
deskcalc, mekanik hesap makineleri gibi çeşitli özellikler sunan ayrıca windows'un standart, basit hesap makinesinden sıkılanlar için zengin özellikler barındıran bir hesap makinesidir.

ergonomik yazı giriş seçenekleri sayesinde daha kolay kontrol sağlanır. veri düzeltme özelliğiyle değerler eklenir, silinir güncellenebilir. satış vergisi işlevi, hafıza işlemleri, sabit kayan nokta hesaplama, nakit para dönüştürme, ayraç, hızlı düzeltme anahtarı, pencere başlık çizgisi, başlık, tarih/zaman yazdırma excel'e veri gönderme gibi çeşitli işlevlere sahiptir.

sayı hesaplarınızın tümü ekranda gösterilir. geleneksel hesap makinesi şekliyle basit bir tablo içinde gösterilir. rakamları, işlemleri tabloyu kolay bir şekilde düzenleyip, hemen sonucu görebilirsiniz. ayrıca gelişmiş kullanıcı seçenekleri sayesinde hesapları excel'e diğer tablolama araçlarına gönderebilirsiniz.

windows'un standart hesap makinesiyle sınırlı işlemler yapılabilirken, gelişmiş yapısı deskcalc'ı aynı bir mekanik hesap makinesi gibi kullanabilirsiniz. kendi içinden sekmeli yapıya sahip. sayede birden fazla pencerede çalışıp, birden fazla işlemi farklı pencerelerde ama aynı yapı içinde görüp, hızlı kolay bir şekilde pencereler arasında geçiş yapabilirsiniz.

program türkçe hariç almanca, ingilizce, fransızca gibi çeşitli dil destekleri sunmaktadır. eğer çok işlevli gelişmiş bir hesap makinesi arıyorsanız deskcalc'ı kullanabilirsiniz. lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.

deskcalc-programi_indir42248

Programını indir dosyalar42248
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:

Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi