Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Desktop Maestro

Boyutu:5.05 Mb

İşletim Sistemi:Windows98/Me/2000/XP/Vista

Dil:Ingilizce

Açıklama:
desktop maestro, kayıt defterini temizleme, sistemi denetleme gizliliği koruma özelliklerine sahip hepsi bir arada uygulamasıdır. ödül kazanmış registry mechanic privacy guardian programlarının çeşitli özelliklerinin kombinasyonuyla oluşturulmuş olup, sahip olduğu araçlarla sistem performansınızı optimize etme gizliliğinizi korumayı amaçlar.

kayıt defteri temizleyicisi
desktop maestro ile tek tıklamayla güvenli bir şekilde windows kayıt defterini temizleyebilir, onarabilir optimize edebilirsiniz. windows kayıt defterindeki sorunlar, bilgisayarınızda çeşitli arızalara, yavaş performansa hata mesajlarına sebep olur. desktop maestro, yüksek performanslı bir algılama algoritması kullanarak hızlı bir şekilde windows kayıt defterindeki eksik hatalı referansları tespit eder. sorunlar hatalı veya tamamlanmamış program kaldırmaları, kayıp veya bozuk donanım sürücüleri hatalı başlangıç programları gibi birçok sebep için ortaya çıkabilir. birkaç kolay adımla desktop maestro, geçersiz girişler için kayıt defterinizi tarar bulunan kayıt hatalarını listeler. size sunulan listeden istediğiniz öğeyi seçip temizlenmesini sağlayabileceğiniz gibi, tüm hataların otomatik olarak onarılmasını sağlayabilirsiniz. yazılım ile onarım yapmadan önce kayıt defterini yedekleyip, onarımdan sonra olası bir hatada kayıt defterini kurtarma işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

gizlilik koruması
çevrimiçi bilgisayar aktivitelerinizin tüm izlerinin bilgisayarınızdan sürekli kurtarılamaz bir şekilde temizlenmesi gizliliğiniz desktop maestro'nun privacy guardian özelliği tarafından güvence altındadır. web sitelerini her ziyaret edişinizde bilgisayarınızda depolanan gizli windows konumlarına kaydedilen bilgiler; geçici dosyalar, çerezler, sistem kayıtları index.dat dosyasındadır. web tarayıcıları, bazı geçici internet dosyaları çerezlerin silinmesine izin verdiğinden, sadece kısmi gizlilik koruması sağlar; ama privacy guardian gizlenmiş tüm dosyaların dışındaki verileri temizler güvenli bir şekilde siler. yazılım, eski kullanılmamış geçici kayıtları temizleyerek, değerli sabit disk alanınızı boşaltır sistem performansınızı hızlandırır. bunun yanı sıra windows, microsoft office, netscape, windows media player ınternet explorer'dan basit güvenli bir şekilde hassas dosyaları temizlemenize izin verir.

sistem optimizasyonu
desktop maestro, aktif olarak sistem kullanımı, işlemci, bellek boş disk alanını optimizasyon performans özelliklerini kullanarak takip etmenizi sağlar. yazılımın kayıt defteri sıkıştırma özelliği, kayıt boşluklarını bozuk anahtarları kaldırarak, daha fazla uygun bellek ile bilgisayarınızın hızlı başlamasını sağlamanın yanı sıra windows kayıt defterini analiz eder, onarır sıkıştırır. sistem optimizasyon fonksiyonu, sistem performansını kullanımını geliştirmek için çeşitli uygulamalar hazırlar. windows disk birleştirici'ye göre daha modern bir arayüze sahip olan dahili birleştirme aracı ise hızlı dosya erişimi için diskinizdeki dosyaları optimize eder.

yazılımın lisanslı sürümünü 39.95$ ödeyerek satın alabilirsiniz.

desktop-maestro-programi_indir40002

Programını indir dosyalar40002
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi