Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Dracula Virüs Temizleyici

Boyutu:354 Kb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Türkçe

Açıklama:
son zamanlarda, özellikle flash diskler ile yapılan dosya taşımalarında, patron adlı sürücüleri paylaşıma açan bilgisayarı kilitleyen bir virüs varyasyonunun kullanıcıları oldukça rahatsız ettiğini görüyoruz. virüsü temizlemek için türk bir programcı tarafından yapılan dracula virüs temizleyicisi programını beğeneceğinizi umuyoruz.

üreticinin açıklaması :

dracula virüs temizleyici işlevleri nelerdir?


programı çalıştırmadan önce virüs ihtimali bulunan
taşınabilir disklerinizi(flash disk vb.) mutlaka takın!!!!

eğer bilgisayarınız masaüstü görününce takılıyor açılmıyorsa;

yeni görev(çalıştır) tıklayın.

eğer masaüstü kilitleniyor yukarıdaki işlemleri yapmamıza rağmen program çalışmıyorsa; .net framework 2.0 kurulum dosyasını inndirip kurun; yüklemeyi yaptıktan sonra yukarıdaki adımı tekrar yaparsınız program çalışacaktır.

inndir.com notu eğer program ile patron virüsünü (sabit sürücülerinizde aynı adla paylaşım klasörü oluşturur bilgisayarınızı, hatta masaüstünüzü kilitler) temizlemekte başarılı olamıyorsanız, aşağıdaki adımları deneyip virüsten elle kurtulmaya çalışabilirsiniz. işlemlerden sonra dracula programını çalıştırıp bilgisayarınızı başlatmanızı öneririz.

dikkat!!! alttaki adımlar deneyimli kullanıcıların kullanımı için yazılmıştır, herhangi bir adımı hatalı yaparsanız bilgisayarınıza zarar verebilirsiniz!!!

çalıştır komutunu verin alana regedit.exe yazarak windows kayıt defterini açın. activexdebugger32.exe kelimesini aratın bulduğunuz tüm kayıtları silin (sadece bir kayıt anahtarında explorer.exe activexdebugger32 şeklinde bir girdi olacak, anahtarın tamamını silmek yerine sadece activexdebugger32 kısmını silin.
çalıştır kısmına cmd.exe yazıp ms-dos kutusunu açın net share patron1 /delete ile net share patron2 delete komutlarını yazıp uygulayın.

dracula-virus-temizleyici-programi_indir40691

Programını indir dosyalar40691
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi