Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


DriverMax

Boyutu:2.91 Mb

İşletim Sistemi:Windows2003/XP/Vista

Dil:Ingilizce

Açıklama:
drivermax, bilgisayarınızda kurulu donanımlara ait son sürücüleri bulmaya bunları inndirip kurmanıza yardımcı olan programdır.

bilgisayarınızdaki sürücüleri tek tek aramakla uğraşmaya son. program sayesinde bunları kolay bir şekilde bulabilirsiniz. program varolan sürücülerinizi yedekleyebilir. sayede ilerde bir sorunla karşılaştığınızda tekrardan kolay bir şekilde sürücülerinizi yeniden yükleyebilirsiniz. yapmanız gereken sadece yedeklemeyi uygun bir yere (cd, dvd diğer çıkartılabilir harici diskler gibi) kaydetmek.

bilgisayarınızı biçimlendirdikten sonra sürücü aramakla uğraşmadan sürücülerinizi bilgisayara yükleyebilirsiniz.

program windows vista, sistem sürücüleri, anakart, ağ, dijital kamera, web kamera, mp3 player, usb sürücü, modem, klavye, bluetooth, voip telefon, ses kartı, yazıcı, tarayıcı, sabit disk gibi çok sayıda donanımların güncel sürücülerini bulabilir. program ayrıca çeşitli üretici firmaları bulabilir. (toshiba, hp, ıntel, philips, realtek, sharp gibi.)

bir aygıt sürücüsü yazılım sürücüsü, bir bilgisayar yazılım türüdür. burada donanımların çalışması için gerekli olan bilgiler bulunur. eğer ikisi eşleşmezse donanım bilgisayar tarafından tanınmaz. doğrultuda aygıt bilgisayarda çalışmaz. sürücü güncellemesi ise varolan sürücülerin kendini yazılımsal olarak yenilenmesi olayıdır.

program windows bit (vista, xp) çalışmaz.

programın ana menüsünde sürücü işlemleri (drive operation); ımport (al), export (çıkart), ınstalled drivers report (kurulu sürücüler hakkında rapor çıkart) menüleri var. menüye tıkladığınızda bilgisayarınızda varolan sistem sürücülerini, simge, isim, sürüm, tarih, şirket olacak şekilde html dosyası olarak bir ınternet explorer penceresi açarak gösterir.
uptades and identification (güncellemeler tanımlama) başlığı altında bulunan:
+ check for drivers uptades (güncel sürücüleri kontrol et). başlık altında bilgisayarınızdaki sistem sürücüleri listelenmeye başlanır. çıkan sonuçlar bir ınternet explorer sayfasında gösterilir. burada, varolan sürümle, yeni sürüm gösterilir son sürümü buradan inndirebilirsiniz.
+ ıdentify unknow hardware (bilinmeyen donanımları tanı). tanımlanamayan donanımları bulur.
+ detailed hardware ınformation (ayrıntılı donanım bilgisi). başlık altında işlemci, bellek, directx sürüm, sabit diskler, videoram, windows sürümü, windows dili, son sürücü güncellemeleri, bilgisayar adı, markası, sistem türü, toplam bellek, markaya ait çeşitli bilgiler, monitör bilgisi, bios bilgileri, anakart, ses, ekran kartı gibi çeşitli bilgiler gösterilir.
popular hardware (popüler donanım). bağlantı sayesinde (yine ınternet explorer penceresi açılıyor) windows vista için iyi donanımlar sergileniyor. hem dizüstü bilgisayar markaları (toshiba, acer, gibi) hem ekran kartı, ses kartı, işlemciler hakkında ayrıntılı araştırmalar yapabilirsiniz.
+ popular video card popular processors ise sadece ekran kartı işlemcileri gösterir.
online account (çevrimiçi hesap). başlık altında adınıza açılmış hesap bilgiler ınternet explorer sayfası açılarak gösterilir. burada bilgisayarınızın tüm özellikleri, güncelleme bilgileri dğer bilgileri bulabilirsiniz. isterseniz bilgileri kaydedebilir silebilirsiniz.

check for drivers uptades (güncel sürücüleri kontrol et) kısmından tarama yaptırdıktan sonra program bulduğu güncel sürücüleri kendi web sitesinde gösterir. buradan sizdeki sürümle yeni sürümü görebilirsiniz. yeni sürücüleri kısımdan inndirebilirsiniz.

not: yeni sürücü inndirmeden inndirdikten sonra kurmadan önce mutlaka varolan sürücülerinizi yedekleyin.

ücretsiz kullanım hakkında uygulanacak yol:
program kurulum sırasında küçük bir pencere içinde ayrıca sürücü sıralaması yapar. programı başlattığınızda karşınıza gelen pencere içinde seçenek var. "bu program ücretsizdir programı tam olarak kullanabilmek için kayıt olmanız gerekir" alt kısımda ise "clain your free registration code" kısmına tıkladığınızda gelen pencereyi ilerletip "create account/bir hesap oluştur", burdan would like..../yeni hesap oluştur"a tıklayın daha sonra gelen pencereden kullanıcı adı, parola, e-posta (geçerli bir e-posta adresi) yazdıktan sonra program tarafından 10-15 dakika içinde bir hesap etkinleştirme kodu e-posta adresinize gönderilir. bunu uygun konuma yazdıktan yapıştırdıktan sonra programı ücretsiz kullanabilirsiniz. eğer kayıt olmazsanız sadece gün kullanabilirsiniz.

bilgisayarınızda eğer bir güvenlik duvarı programı kurulu ise programın internete çıkışına izin vermelisiniz.

drivermax-programi_indir42566

Programını indir dosyalar42566
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi