Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Dünyanız Bu Sezon çok Zengin..

"400">Her sezon estetiğin ve rahatlığın ön planda tutulduğu Marks & Spencer iç giyim koleksiyonu, bu sezon da iç giyim modasının ana trendlerini ve silüetlerini yansıtıyor. Kadınsı tarzı ile “Per Una Koleksiyonu” ve seksi bir o kadar da günlük kullanıma elverişli “Autograph Koleksiyonu” ile Marks & Spencer iç giyimdeki farkını yine ortaya koyuyor ve vazgeçilmez şıklığın ve rahatlığın altını çiziyor.


Bu sezon ağır nakış işlemeler, boydan boya dantel sütyenler, ipek korseler, fantastik fit yarım atlet sütyenler, karın kuşaklı slipler şehir hayatından vazgeçemeyen kadınlara özel modeller arasında yerini alıyor.

Günlük kullanım için , modern tensel kumaşlardan üretilmiş düzleştirici sutyenler ve hatları kapatıcı yüksek kenarlı iç çamaşırları ön plana çıkarken, Per Una koleksiyonunun organik pamuktan üretilen çamaşırları tamamen sağlığınız düşünülerek üretildi.


İçgiyimde, Autograph Koleksiyonu İlkbahar/Yaz sezonu için yenilenmiş olarak karşımıza çıkıyor. Rahat ve şık gecelikler, en iyisinden başka hiç bir şeyin içinde uyumak istemeyenler için...

İçgiyimde bayanların farklı ihtiyaçları doğrultusunda çözümlere yönelik pek çok alternatif ürünler sunan Marks & Spencer, fonksiyonel ve işlevsel birçok ürünle de dikkat çekiyor. Multiway bra, magic korseler, sporcu sütyenleri, dikişsiz külot, kaçığa dayanıklı çoraplar gibi özellikli pek çok ürüni, ilkbahar yaz sezonunda bayanlara hem rahat hem şık hem de içdünyalarında estetiği ön plana çıkaracak pek çok farklı öneriyi de sunuyor.

Bu sezon Marks & Spencer’ın muhteşem bir sürprizi daha var… Bu yıl tüm dünyada 125.yılını kutlayan Marks & Spencer 125 yıllık tarihini tasarımlarına da yansıttı ve 125.yıla özel bir iç giyim koleksiyonu hazırladı. Modern tarzlar ve yeni teknoloji kullanılarak üretilen ve Mayıs ayı itibarı ile mağazalarda olacak olan koleksiyon tamamen 1950’li yılların tasarım arşivinden yararlanılarak oluşturuldu.


Yeniliklerin öncü markası Marks & Spencer , Gerçek Fiyat Gerçek Kalite Kampanyası kapsamında da bu sezon hem kaliteli ürünlere sahip olmak hem de kaliteyi hesaplı alışverişle birleştirmek isteyenler için içgiyimde yine tek adres olmaya devam ediyor.

Çok amaçlı sutyenler 32,90TL den, atletler 21,90’den ikili t- shirt sütyenleri 59,90 TL den başlayan çok uygun fiyatlar ve Marks & Spencer kalitesi ile müşterilerle buluşuyor.

Dışınız kadar içinizde şık olsun istiyorsanız Marks & Spencer mağazaları bu sezon da sizleri bekliyor.

var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www.");
document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));


try {
var pageTracker = _gat._getTracker("UA-2614683-1");
pageTracker._trackPageview();
} catch(err) {}Dünyanız Bu Sezon çok Zengin.. cevir Kaydet kadin16806
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Dünyanız Bu Sezon çok Zengin.. ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Dünyanız Bu Sezon çok Zengin.. yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi