Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Eax Movie Catalog

Boyutu:3.82 Mb

İşletim Sistemi:Windows2000/XP/Vista

Dil:Ingilizce

Açıklama:
eax movie catalog, filmlerinizi kataloglamanız, dilediğinizde film hakkındaki bilgilere, resimlere kolayca ulaşabilmeniz için geliştirilmiştir. yazılımın büyük özelliği dinamik bir yapı üzerine kurulmuş olmasıdır. tek bir butona basarak film hakkındaki bilgileri internetten (imdb,amazon) alabilir, bilgileri düzenleyip film veritabanınıza kayıt edebilirsiniz.

file/dosya/new/yeni yoluyla yeni bir veritabanı oluşturabilirsiniz. open yoluyla bilgisayarınızda varolan bir veritabanını açabilir, ımport/al yoluyla excel, html, eax movie catalog diğer access veritabanlarından bilgi almak için modülü kullanabilirsiniz. export/ver yoluyla mevcut veritabanınızdaki bilgileri excel, html, csv, sql gibi veri tiplerine aktarabilirsiniz. istatistik menüsü içinden veritabanınızdaki alanlara göre istatistik verilerini görüntüleyebilirsiniz. sayede sahip olduğunuz medyalar hakkında istatistik verilere ulaşabilirsiniz.

özellikler:
view/görünüm menüsü içinden standard araç çubuğuna tıkladığınızda, ana ekranda bulunan film ekleme, düzeltme, arama, görev yöneticisi gibi butonların bulunduğu araç çubuğunu gösterir veya gizleyebilirsiniz.

quickfind/hızlı bul: ana ekrandaki hızlı arama çubuğunu gösterir veya gizler.
sidebar içinden, html film kartını gösterir veya gizler, filmlerinizin listelendiği paneli gösterir veya gizler, hızlı filtre panelini gösterir veya gizler.

option/seçenek içinden "compact and repair database...": filmlerin tutulduğu liste için microsoft access veritabanı kullanılmıştır. zamanla veritabanı kayıtların eklenmesi, silinmesi gibi işlemlerde gereksiz olarak şişmektedir. gibi durumlarda butona basarak veritabanınızdaki verileri sıkıştırıp, düzeltebilirsiniz.

ımdb top 250: iyi 250 film listesini ımdb sitesinden alıp bunu listenizde bulunan filmlerle karşılaştırır. böylece hangi filmlerin sizin listenizde olduğunu görebilirsiniz.

multi update: listenizde bulunan filmleri toplu olarak güncellemeniz için geliştirilmiş modüldür.

loans manager: filmlerinizi arkadaşlarınıza ödünç olarak verdiğinizde bunun takibini yapmak için geliştirilmiş modüldür.

script editor: web bilgileri alımı için pascal script kullanılmıştır. sayede ımdb gibi sitelerin html taglarında yapılacak değişiklikleri kullanıcılar programcıya bağlı kalmadan kendileride düzenleyebilir.

configure tools: sık kullandığınız programlar veya web aramaları için link ekleyebileceğiniz modüldür. program parametreleri sayesinde tek bir tuşa basarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

kısıtlama lisans:
programı gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. lisanslı fiyatı ise 22.95$'dır

eax-movie-catalog-programi_indir42285

Programını indir dosyalar42285
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi