Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Er Mektubu

ER MEKTUBU GÖRÜLMÜŞTÜR...
Ey benim candan biberden sevgili degerli çok neşeli, hatırla kahve ortasında, kelebek yumurtası, kızların hastası arkadasım, sarılıp yagladıgım gül yagı şişelerinden, kalbimin en derin köşelerinden alemin neşesinden, benden uzak gözlerinden öperim.
Nasılsın iyimisin, iyi ve neşeli olmanı dilerim. Seni beni kızların belini, gemideki yelkeni, dünyada olup biteni, asker ocagında sevda cekeni, canlı cansız sevdaya düşeni,göldeki kızı havadaki yıldızı duvardaki sazı sandıktaki bezi, raydaki treni arabanın freni olmanı mevladan diler temenni ederim.
Sen beni soracak olursan ; canım sagdır katılmışım dünya kervanına mutlaka gidecegim kızların yanına.
Arkadaşım ben burada öyle bir derde düştümki hiç sorma ;en büyük doktora cıktım bana bu ilacları yaptır dedi. Ben burada bulamadım sen oradan gönder.
25 mısır tanesi,70 tekel birası,3 yumurta sarısı, 8 bal arısı,9 soba borusu,20 kilo ciğer kavurması,25 rus karısı,15 koyun derisi, 3şişe kanyak, 5 tane manyak, yarım kilo tuz, 15 tane muz, elma gibi yanak, kiraz gibi dudak,karpuz gibi göbek ceviz kabuguna doldur 27 gün kaynat 30 gün oynat 15 gün sogut,90 gün karıştır ve şu adrese gönder.
Gitti gelmez tümeni,dagıldı toplanmaz tugayı,deliler alayı,eglence taburu,berduşlar mangası.
Eğer beni bu adreste bulamazsan ikinci adrese gönder.
Mahallede kavgacı,caddede yarışcı,hamam yolunda voltacı,kahvede kumarcı,meyhanede şarapcı yaz gönder.
Bilirmisin tahsilimiz alaturka okuma yazmam ilkokulun arasından,ortaokulun kapısından,lisenin ortasından kovulduk.Hayat mektebini Asker ocagında bitirdik. Atı gördük eşek dedik.Ne dedik ne demedik.Mektubu bitirdik hadi hoşcakal arkadaşım. Er Mektubu cevir Kaydet komikyazi1029
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Er Mektubu ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Er Mektubu yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi