Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Er-Ya Güvenlik Kamerası

Boyutu:4.8 Mb

İşletim Sistemi:WindowsMe/2000/2003/XP/Vista

Dil:Türkçe

Açıklama:
üreticiden program herhangi bir web kamerası ile görüntü almanız amacıyla üretilmiştir. isterseniz belirlediğiniz aralıklarda isterseniz harekete duyarlı olarak görüntü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. böylece web kameranızı bir güvenlik kamerasına dönüştürmeniz mümkündür.

program, çektiği görüntüleri günlük dosyalar halinde tuttuğu için istediğiniz güne ait görüntülere kolayca ulaşabilirsiniz. ayrıca çekilen resimleri slayt gösterisi şeklinde izleyebilirsiniz. istediğiniz kayıtları belirleyeceğiniz bir klasöre aktarıp yedekleyebilirsiniz.

bu sürümdeki yenilikler:

programa çoklu kamera desteği eklenmiştir. böylece aynı anda adet kamerayı kullanabilirsiniz.
resim kaydında kalite ayarı eklenmiştir.
program kodlarında iyileştirmeler yapılmıştır. sayede bilgisayarınızda performans düşüklüğüne neden olmadan programı rahatlıkla kullanabilirsiniz.
önceki sürümdeki hatalar giderilmiştir.

programın genel özellikleri:

her türlü kamera ile uyum
programı her türlü görüntüleme aygıtı webcam, kamera, kartı vb.) ile kullanabilirsiniz. özellikle web kameraları ile oldukça ekonomik kaliteli sonuçlar alabilirsiniz. özellikle küçük işyerleri için kameralı güvenlik sistemlerini oldukça ekonomik bir şekilde kurabilirsiniz. güvenik kamera sistemi için büyük paralar harcamak zorunda değilsiniz.
çoklu kamera desteği
program kameraya kadar destek sunmaktadır. aynı anda kamerayı bilgisayarınıza bağlayarak iyi bir güvenlik sistemi kurmanız mümkündür. ortalama bir bilgisayar ile işi rahatlıkla yapabilirsiniz.
kullanım kolaylığı
program oldukça sade anlaşılır bir arayüze sahiptir. böylece programı başka birine ihtiyaç duymadan kurabilir ayarlarını rahatlıkla yapabilirsiniz. kamera seçimini otomatik manual olarak yapabilirsiniz. otomatik seçimde sisteminizdeki ilk kamera algılanır programın ekranında gösterilir. manual seçimde ise kameraları kendiniz belirleyebilirsiniz. ayarları bir kez yapmanız yeterlidir. program bilgisayar açıldığında otomatik devreye girer kameralara bağlanır. dilerseniz programı arka plana gizleyip bilgisayarda diğer işlerinizi yapabilirsiniz.
harekete duyarlı çalışma özelliği
programın harekete duyarlı kayıt özelliği sayesinde, ortamda hareket algılandığında kayıt yapabilirsiniz. böylece harddiskinizde alan tasarrufu sağlarsınız. hassasiyet ayarını kendiniz belirleyebilirsiniz. ayrıca sürekli kayıt modu ile, belirleyeceğiniz periyotlarda resim kaydını gerçekleştirebilirsiniz.
çekilen görüntülere erişim kolaylığı
program resimleri günlük dosyalar halinde kaydeder. ayrıca her bir kameranın görüntüsünü ayrı klasörlerde saklar. böylece istediğiniz tarih kameranın resimlerine kolayca ulaşabilirsiniz. resimlerin çekilme saatini görebilirsiniz. ilerleme çubuğu sayesinde istediğiniz andaki kayıtlara kolayca ulaşabilirsiniz. günlük resimlerin tümünü istediğiniz bir resmi bilgisayarınızdaki başka bir yere aktarabilirsiniz. böylece kayıtlarınızı başka bir depolama aygıtına (cd, dvd, usb hdd, flash bellek vb.) kaydedebilirsiniz.
alan tasarrufu
program kayıtlarını jpg formatında resimler halinde tuttuğu için çok fazla boş alana ihtiyaç duymaz. ayrıca resim kalitesini kendiniz belirleyebilirsiniz. böylece harddiskinizde alan tasarrufu sağlanmış olur.

programın demo sürümünde dakikalık kayıt kısıtlaması vardır.

tam sürüm ücreti ytl dir.

er-ya-guvenlik-kamerasi-programi_indir41144

Programını indir dosyalar41144
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi