Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Erkeklere özel

Sevgililer günü de geçti gitti öylece, Soğuk, biraz kasvetli bir hava eşliğinde. Herkes olmasa da bir çoğunuz sevgilinizi alıp güzel bir gün ve ardından muhteşem bir gece geçirdiniz. Bazılarınızda o güzel güne başlarken hep gecenin nasıl biteceğini merak edip durdunuz. Bir çoğunuzun geliştirdiği teknikler belki işe yaradı. Ama sanırım işe yarayan teknikler üretebilenlerle, üretemeyenlerin sayısı birbirine çok yakındı.

Önce bir akşam yemeği ardından iyi bir eğlence mekanı. Yenilen yemekler içilen içecekler. Aa partneriniz sarhoş oldu. Sizde o beklenen geceyi yaşamak için ‘artık her şey yolunda’ diye düşünüyorsunuz. Sonra hayatınız en büyük salaklığını yapıp, sevgilinizi çorba içmeye götürdünüz. Gece ilerlemiş. O kadar güzel vakit geçirmişsiniz ki, artık bu gece çok iyi bitmeli değil mi? Çorbayı içtiniz. Ardından kahve. Evet siz her şeyin çok iyi olacağını düşünüyordunuz ama maalesef alınan alkolünde etkisi içilen çorba ve ardından çekilen sert kahveyle son buldu, hayalleriniz gibi. Sonra da bir anda bütün muhabbet, günlerdir yaşadığınız o aptalca sevgi sözcükleriyle doldu. Ama sizin aklınız hala gecenin nasıl biteceğinde. “Güzel başladı bu gün mutlaka muhteşem bitmeli gece” yaptığınız tekniklerin hiçbiri işe yaramıyor ve siz çırpındıkça karşınızdakini de kırmamak için sudan sebepler uydurmaya devam ediyorsunuz. Bir taraftan da gece için planladığınız yer ve o yerde partnerinizi şaşırtmak için yaptığınız bir sürü masraf. Bunlar geçiyor gözünüzün önünden. Arada sırada da “ben nerde yanlış yaptım. Her şey çok iyi gidiyordu aslında” gibi saçmalıklar geçiriyorsunuz aklınızdan. Artık çorbacıdan kalkma vakti. Kız tutturdu “beni eve bırak” diye. Siz de son kozlarınızı oynayıp duruyorsunuz. Ama yok ne yaparsan yap, yok. Kızı evine bırakmaktan başka seçeneğiniz kalmadı.

Artık arabadasınız. Gece planladığımız gibi gitmedi, bari öpüşelim diyorsunuz, arabayı kullanırken. Sonra daha sıradan bahaneler üretiyorsunuz.

- Aşkım geçen dergide okudum öpüşmek insanı gençleştiriyormuş ..
- Hımm..
- Daha sonra kalp kanseri riskini azaltan bir etkenmiş öpüşmek
- Yaa..
- İnsanı zayıflatan bir özelliği de varmış
- Nee Bana şişman mı demek istedin?

Evet güzel başlayan bir günün, muhteşem geçmesi gereken gecesinde, iki sevgilinin yaşadığı sıra dışı bir muhabbetti bu yazının konusu. Kızı eve bıraktıktan sonra öğrendiniz, ne yapılması gerektiğini. Ne yapılmalıymış? Güzel başlayan bir günün muhteşem geçmesini istiyorsanız Çorbacıya gitmemeliymişsiniz.Erkeklere özel cevir Kaydet komikyazi951
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Erkeklere özel ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Erkeklere özel yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi