Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Fenerbahçe, Alex Ve Galat

Bir gün fenerbahçe ile galatasaray maç yapacaklarmış ama fenerbahçeli futbolcular çok üzgün. ümit özat takım kaptanı olarak arkadaşlarına sormuş:
-arkadaşlar niye canınız sıkkın,bir sorun mu var?
kaptanın bu sorusuna appiah cevap vermiş:
-biz galatasarayla oynamak istemiyoruz çünkü onları hep yeniyoruz ve onlarla yaptıımız maçlardan zevk alamıyoruz zaten maçın sonucu önceden belli! demiş.
arkadaşlarının bu isteksiz halini gören alex:
tamam arkadaşlar şöföre söyleyelim beni burda indirsin ben bi taksiye atlar ali sami yene gidip tek başıma oynarım demiş.
arkadaşları çok sevinmiş ve eğlenmeye gitmişler.
maçın ilk yarısı bitince fenerli futbolcular sahaya gelmiş ve skorboarda bakmış birde ne görsünler fenerbahçe 5-0 önde! tabii çok sevinmişler laila'ya gidip bunu kutlamışlar 45 dakika sonra yine sahaya gelmişler maç bitmiş ama durum 6-0 fenerliler yine sevinmişler ve alex'i kutlamak için soyunma odasına gitmişler bakmışlar alex duvarları yumrukluyo tabii hemen onu sakinleştirmişler sonrada 6-0 yendiğini, üzülmemesi gerektiğini söyleyince alex şu cevabı vermiş:
-maçın 46. dakikasında kırmızı kart görmeseydim farkı daha da açabilirdim!!!!!!!!Fenerbahçe, Alex Ve Galat cevir Kaydet fikra3163
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Fenerbahçe, Alex Ve Galat ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Fenerbahçe, Alex Ve Galat yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi