Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Fikrimin İnce Gülü Dizisi

amasra'da doğup büyüyen zehra, üniversite okumak için istanbul'a gelmiş eylül darbesinde yaşadıkları dolayısıyla amasra'ya bir daha geri dönmemiştir, dönememiştir. ardında sadece ailesini değil, çok sevdiği nişanlısı mehmed ali'yi bırakmıştır. hem tek bir açıklama yapamadan... zehra yıllarca memed ali'yi yüz üstü bırakmanın vicdan azabını yaşarken, memed ali hayatının ilk tek aşkı zehra'nın kendisini bırakmasının nefretini içinden atamamıştır... zehra memed ali'nin yolları bir daha kesişmemek üzere ayrılmıştır.

aradan uzun yıllar geçmiştir. zehra başka bir adamla evlenmiş, bir çocuk sahibi olmuştur. ama evliliği çok uzun soluklu olamamıştır. memed ali ise zehra'nın yakın arkadaşı nefise ile evlenmiş iki kızı olmuştur. artık masum, aşık memed ali değil, kasabanın korkulan saygı duyulan belediye başkanı olmuştur.

zehra memed ali'nin yolları istemese bir daha kesişecektir. çünkü zehra oğlu özgür'ü uyuşturucu batağından kurtarmak için istanbul'dan çevresinden uzaklaştırmak zorundadır. zehra'nın oğlunu kurtarmak için amasra'dan başka gidecek yeri yoktur.

zehra yıl aradan sonra amasra'ya, ailesinin yanına döner. zehra'nın gelişi hem ailesinde, hem kasabada şok etkisi yaratır. ailesi zehra'nın kardeşinin düğünü için amasra'ya geldiğini zannetse de, çok geçmeden zehra'nın temelli kalacağını öğrenecektir. ama asıl mesele memed ali'nin bunu öğrendiğinde yapacağıdır. memed ali zehra'yı gördüğünde hem içindeki nefret tekrar canlanacak, hem yılların aşkını eskitemediğini anlayacaktır.

zehra'nın pahasına olursa olsun istanbul'a geri dönmeye hiç niyeti yoktur. memed ali zehra'nın kasabada bir yaşam kurmasına izin vermeye niyetli değildir. zehra memed ali kendi aralarındaki hesaplaşmayı yaşarken, özgür memed ali'nin kızı gülendam garip bir yakınlaşma yaşayacaklardır. hem anne babalarının arasındaki acı geçmişi hesaplaşmayı bilmeden...

kasabanın sakin havası yıllar önce zehra'nın gidişiyle bozulmuşken, şimdi gelişiyle bir kez daha alt üst olacaktır.
Anahtar Kelimeler: Fikrimin İnce Gülü dizisini izle,Fikrimin İnce Gülü hakkında , Fikrimin İnce Gülü eski bölümlerini izle diziler1183
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi