Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Film Tadında 15 Hikâye

"400">“Gölge Hayatlar” Bir Haftada Dördüncü Baskıda!..

Piyasaya çıkar çıkmaz okurun yoğun ilgisiyle karşılanan kitap 4. baskıya girdi.

Gazeteci Şenay Düdek Gölge Hayatlar "Yaşanmış Şehir Hikâyeleri" adlı kitabında ünlülerin dünyasında şöhret olmak için ödenen bedelleri, kaybolan ümitleri çarpıcı bir üslupla anlatıyor. Sahne, sinema, iş ve sosyete dünyasında yaşanıp sümenaltı edilenleri ortaya çıkartıyor. Düdek, gençlerin başını döndüren ün, para ve güzelliğe erişmek için göze alınanları tüm çıplaklığıyla seriyor önümüze. Her biri gerçek olaylardan ve kahramanlardan yola çıkılarak yazılan öyküler güncel olduğu kadar etkileyici, ibret verici. Kitapta her bir isim ve hikâye aynı zamanda tamamlanmayı bekleyen bir bulmacanın parçalarını oluşturuyor.


Şenay Düdek, kitabındaki 15 hikâyede ünlülerin, sosyete ve iş dünyasının tanınmış simalarının yaşamlarının arkasındaki gerçekleri gözler önüne seriyor. Gölge Hayatlar "Yaşanmış Şehir Hikâyeleri" kapıcılıktan gelip Türkiye'nin sayılı zenginleri arasına giren sayılı işadamlarını, kenar mahalleden çıkıp yıldız olan güzelleri, cezaevinden çıkıp şöhrete kavuşanları, ihtirasın bitirdiği yaşamları anlatıyor.

Satış rekorları kıran ilk kitabının geliriyle İzmir Alsancak Devlet Hastanesi'nde 3 yataklı bir koğuş yaptıran ünlü gazeteci, ikinci kitabının gelirini de İzmir, Adana ve Konya Kadın Sığınma Evleri'nde birer odanın döşenmesine harcamıştı. Şenay Düdek bu kitabın gelirini de hayır kurumlarına bağışlayacak.

Alfa Yayınları’ndan çıkan Gölge Hayatlar-Yaşanmış Şehir Hikâyeleri bu yılın bestseller’ından biri olmaya aday.

Film Tadında 15 Hikâye cevir Kaydet kadin13054
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Film Tadında 15 Hikâye ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Film Tadında 15 Hikâye yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi