Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Flört Etmenin Kuralları

"400">Pam Spurr, 39 yaşındaki bir arkadaşıyla arasında geçen konuşmayı şöyle anlatıyor.

"Sarah, yakın bir zamanda bana yeni erkek arkadaşı Charlie’nin, kendisinin flörtçü tavırlarına kafasını taktığını söyledi. ‘İlişkimizin başlarından onunla flört etmem çok hoşuna gidiyordu. Benim doğuştan flörtçü bir yapım olduğunu bilmesi gerekiyordu’ dedi. Ona durumun böyle olmadığını, başlardaki flörtçü tavırlarından Charlie’nin kendine pay çıkarmış olduğunu ama şimdi başkalarına da aynı şekilde yaklaştığını görünce rahatsız olmuş olabileceğini hatırlattım."

Yakın zamanlarda yapılan bir araştırmaya göre, flört etmeye yatkın kadınların değerlerinin erkekler tarafından daha az biliniyor. Erkeklerin biriyle yeni tanıştıklarında flört etmeye bayıldıkları doğru, çünkü bu onların size yaklaşma şansını attırıyor. Ancak, tamamen çapkın bir kişiliğe sahip olmakla, özel birisine yakınlaşmak amaçlı yapılan flört arasında dünyalar kadar fark var.

Bu sahiplenme özelliğinin de en büyük örneği. Bir erkeğin, flört ederek yaklaşan bir kadının çok seksi ve görkemli olduğunu düşünürken, yanındaki arkadaşından da, "Evet, geçen gece onunlaydım" gibi bir cevap aldığında, şeytanca bir zevk duyacağını düşünebilirsiniz. Ancak, bu tip bir düşüncenin ardında, flört aşamasından sonra her iki kişinin de ilişkilerde çok güvenilir bireyler olduklarına dair bir inanç yatması gerekiyor. Aksi takdirde, sürekli devam eden flörtlerin, ilişkileri tehdit ettiği su götürmez bir gerçek.

Yazar Pam Spurr, sevgilisinin ya da eşinin çapkın tavırlarından rahatsız olmadığını söyleyen bir kadının, kesinlikle çok cesur bir adım attığını söylüyor. Aynı zamanda birçok kadından da başkalarıyla flörtleşirken gördükleri sevgililerinin boğazlarına nasıl sarılmak istediklerini işittiğini anlatarak, aynanın öteki yüzünü bizlere gösteriyor. Bu bazen erkekler için ilişkideki heyecanı arttırsa da, aslında onlar da gecenin sonunda kendilerini bir burukluk içerisinde buluyorlar.

Öyleyse, ilişkinizdeki ufak flörtleşmelerin tadını çıkarmayı bilin, ama kendinizi doğuştan çapkın ilan etmekten de kaçının. Çünkü bir ilişkide sahip olduğunuz her şeyin bir göz kırpması yüzünden yerle bir olduğunu görmek istemezsiniz.

Flört Etmenin Kuralları cevir Kaydet kadin15671
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Flört Etmenin Kuralları ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Flört Etmenin Kuralları yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi