Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Free YouTube Uploader

Boyutu:4.67 Mb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Ingilizce

Açıklama:
video dosyalarınızı youtube sitesine göndermenize yarayan ücretsiz bir yazılımdır. özellikle youtube'a sık sık video gönderenlere zaman kazandıracak bir araç.

programın kullanımı oldukça basit. öncelikle yükleme yapabilmeniz için youtube.com sitesinde bir kullanıcı hesabınızın olması gerekiyor. programı açtığınızda youtube kullanıcı adınızı şifrenizi giriyorsunuz. dilerseniz giriş bilgilerini kaydedebilirsiniz böylece bir sonraki kullanımınızda yeniden girmenize gerek kalmaz.

daha sonra göndermek istediğiniz video dosyasını seçiyorsunuz. video dosyanızdan sadece bir parçayı kesip gönderecekseniz trim video seçeneğiyle bunu yapabilirsiniz.

dosyayı seçtikten sonra dosya başlığı (title), içeriğinin tanıtımı (description) anahtar sözcükleri (tags) seçip devam (next) tuşuna basıyorsunuz.

sonraki ekranda video dosyanızın kategorisini (müzik, spor, eğlence vs.) dosyanın dilini seçip "upload video" tuşuna basıp bekliyorsunuz.

yükleme işlemi başarıyla tamamlandıktan sonra yazılım size videonuzun youtube'daki adresini, video dosyanızı web sitenize yerleştirmek için gerekli olan html kodlarını veriyor.

işlemler tamamlandıktan kısa bir süre sonra dosyanız youtube'da aktif hale gelip internet kullanıcılarına sunuluyor.

elbette işlemleri youtube.com sitesi üzerinden yapabiliyorsunuz ancak masaüstü programı sayesinde işlemleri daha hızlı kolay bir şekilde yaparak zaman kazanıyorsunuz.free-youtube-uploader-programi_indir40386

Programını indir dosyalar40386
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi