Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Funda Arar - Zamanın Eli

Bugüne kadar yaptığı 6 albümle müzikseverlerin gönlünde taht kuran Funda Arar Zamanın Eli isimli yeni albümünü tamamladı. Yepyeni şarkılarıyla dinleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Funda Arar ın müzik direktörlüğü kendisi gibi müzisyen olan eşi Febyo Taşel üstlendi. Toplam 13 şarkının bulunduğu albümde söz ve müziği sanatçıya ait olan 2 şarkı bulunuyor.

Yorumcu kimliğinin yanı sıra söz ve besteleriyle de göreceğimiz Funda Arar bir şarkının müziğini de eşi Febyo Taşel le birlikte yaptı. Albümde Burcu Tatlıses Günay Çoban Saro Secikyan Selahattin Sarıkaya Müfide İnselel gibi önemli söz yazarı ve bestecilerin yanı sıra Hürriyet Gazetesi Kelebek Yazarı Onur Baştürk e ait bir şarkı da bulunuyor. ZAMANIN ELİ adlı albümün ilk klibi sözü Burcu Tatlıses e müziği Febyo Taşel e ait olan Senden Öğrendim adlı şarkıya çekilecek.

Sanatçı yeni albümü ile ilgili şunları söyledi; Uzun bir süredir bu albüm için stüdyodaydık. Çok keyifli bir albüm olduğunu düşünüyorum. Bu albümde dinleyiciler farklı soundlarla beraber klasik Funda Arar ve yepyeni Funda Arar ı birlikte görebilecekler. Umarım hazırlarken benim aldığım keyfi onlarda dinlerken alırlar...

Funda Arar - Zamanın Eli

Durulmalı
Geceler
Ateş Düştüğü Yeri Yakar
Ağlasam Duymaz
Külkedisi
Aslında
Sensizlik
Aşk İçin İki Kişi Gerekmez
Geçmez Yara
Aşk
Zamanın Eli
Yak Gel
Senden Öğrendim Funda Arar mp3 indir, zamanın eli mp3 yükle, funda arar mp3leri yükle mp3 indir yükle muzikhaberleri10
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Rastgele Kayıtlar

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi