Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Futbol Ve Abim

Mahalle maçı yapıyorduk. Abim çok sinirli bir şekilde oynuyor ve faul yapıyordu. Kendisi ceza sahasına girince rakip takımdan biri onu düşürdü ve penaltı oldu. Penaltıyı ben kullanacam diye tutturdu.

Neyse geçti topun başına gerildi ve bütün gücüyle abandı. Top direkten döndü ve abimin suratına çarptı. Bizimki dahada sinir oldu. Yerdeki topa sinirle vurdu ve ayakkabısı çıktı. Terslik bu ya vurduğu top rakip futbolcunun suratına çarptı. Bu arada havaya doğru dimdik fırlayan ayakkabısı dönüşte abimin kafasına düştü.

Abim bildiği bütün küfürleri sıralamaya başladı.Bu arada rakip futbolcu burnu kanayınca kızdı ve topu abime doğru bütün hızıyla vurdu. Top abimin ensesine indi ve abim bayıldı. Neyse birkaç saniye sonra ayıldı. Ben artık biraz defansa geçsem iyi olacak dediğinde sahadaki herkesin gülmekten çimleri yediğini gördüm. Futbol Ve Abim cevir Kaydet komikyazi234
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Futbol Ve Abim ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Futbol Ve Abim yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi