Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Gamalı Haç Ile Kızıl Yıldız Arasındaki Yazar Cengiz Dağcı

Kampta durum günden güne kötüleşiyordu. Esirlere bir hafta boyunca yiyecek hiçbir şey verilmedi. Her gün yüzden fazla esir açlık susuzluk ve hastalıklardan ölüyordu. Bir sabah meydanın köşesindeki hoparlörden yemek verileceği ilan edildi. Ayrıca yemek dağıtımı sırasında intizam bozulduğu taktirde ateş açılacağı da ikaz edildi. Kuyruğa giren esirler sıraları geldikçe mutfaktan verilen elli gram ekmek ve yarım litre çorbayı alıyordu. Çorbaları konserve kutularına kutuları olmayanlar ise şapkalarına doldurtuyorlardı.
Kirovograd Esir Kampında geçen her ay bir asra bedeli. Burada yenen bir lokma ekmek o kadar değerliydi ki neredeyse dört başı mamur bayram sofrasına eşitti. Kamptaki eziyet ve sıkıntı onu o kadar sarsmıştı ki hayat bakışını dramatik bir biçimde değiştirmişti. O artık kentlerin insanlar için inşa edildiğine inanmıyordu insanların da Tanrı tarafından yaratılmış olduklarından şüphe ediyordu. Kirovograd 'da yalnız insanlar değil güneşin ışığı gecelerin karanlığı yağan yağmur ve hatta kar bile bir başkaydı. Gamalı Haç Ile Kızıl Yıldız Arasındaki Yazar Cengiz Dağcı cevir Kaydet kitap68117
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Gamalı Haç Ile Kızıl Yıldız Arasındaki Yazar Cengiz Dağcı ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Gamalı Haç Ile Kızıl Yıldız Arasındaki Yazar Cengiz Dağcı yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi